Wpis z mikrobloga

Norma jest, jezdzenie po nieotwartych drogach, wszsytkim co tylko mozliwe.


@PurpleHaze: normą też jest demolowanie takich dróg i opóźnianie ich otwarcia, to też popierasz?
  • Odpowiedz
  • 11
@PurpleHaze: normą też jest demolowanie takich dróg i opóźnianie ich otwarcia, to też popierasz?


@Deska_o0: argument w stylu: jeśli choć raz przeszedłeś na czerwonym świetle, to znaczy, że popierasz ludobójstwo xD
  • Odpowiedz
@zobq: argument w stylu: popierasz niszczenie nieotwartych dróg, czy popierasz je w pełni, czy tylko kiedy dokonują go ludzie z podobnym stopniem upośledzenia
  • Odpowiedz
@Lardor
Zawołał was do znaleziska, żeby wam pokazać do czego prowadzi gdy nienawiść do rowerzystów wejdzie z głęboko.

Widocznie uznał, że taka nienawiść propagujesz. Nie chce mi się przeglądać twoich komentarzy ale nie przypuszczam, żeby to zrobił bezpodstawnie.

A ty, zamiast udowodnić, że masz rigicz to się plujesz jak on
  • Odpowiedz
  • 0
@janekplaskacz tak typ pierwsze co pisze debile raczej próbuje mnie jeszcze bardziej zniechęcać. Jak nie przepadam za rowerzystami przez to że ryzykują własnym życiem kilku uratowałem przed tragedią i jakoś nie mam myśli by ich rozjeżdżać jak będą jeździć przepisowo nie będę miał nic do nich od tyle. Może pora edukować społeczeństwo jak należy jeździć przepisowo a nie robią co chcą. Zresztą jak by był święty to by mu komentarz przy
  • Odpowiedz
normą też jest demolowanie takich dróg i opóźnianie ich otwarcia


@Deska_o0: opisz mi misiu kolorowy, wlasnymi slowami, jak rower/hulajnoga/pieszy zniszczy asfaltowa gotowa do oddania droge i w jaki sposob przyczynia sie do opoznienia oddania investycji.
Moze z jakimis przykladami, moze z analiza zniszczen i usterek, oraz wplywem owych na termin realizacji.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu zostaw pedalarzy szczególnie tych co się po jajach miziaja z swietego tagu bo łoni trenują i jakby nie jechali ta drogą to by mieli gorsza średnia

Nie warto z nimi dyskutować bo to beton umysłowy co jeździ asfaltem jak jest ścieżka bo lee krzywa kostką i go pupcia boli jak po niej jedzie xD

Ja już takiego jednego widziałem jak ja jechałem chodnikiem pieszo rowerowym a on ulica i jak zobaczył że go wyprzedzam to mu się tak w jajach zagotowalo że zaczął #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Fajnie, że ludziom powyżej chciało się z tobą dyskutować, bo przynajmniej nie muszę dodawać nic od siebie.

Jak ktoś potrzebuje TL;DR tej gównoburzy, to OP przekopał moją radosną twórczość aż do maja, żeby znaleźć cokolwiek, o co mógłby się #!$%@?ć, tylko dlatego, że zapiekły go moje ostatnie wypowiedzi o kierowcach-debilach. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
jeździcie rowerami po drogach ekspresowych?


@SzubiDubiDu: u mnie w okolicy też budują i też mam zamiar tamtędy pojeździć zanim otworzą.

Ale widzę piękne zesranie się w komentarzach, że jechali pod zakaz. Tylko u mnie aktualnie jest przebudowa drogi, jest zakaz ruchu i ruch odbywa się "normalnie". To już dla was nie jest problemem?
Widzisz tylko wykroczenia innych, ale swoich nie dostrzegasz?
  • Odpowiedz
@ZgnilaZielonka

Jak ktoś potrzebuje TL;DR tej gównoburzy

Wracaj ty już lepiej na ten swój tag lizać się po jajach bo jesteście największą banda hipokrytów po blachosmrodziarzach. Jesteście tym samym tylko z innej parafii, a najgorsze jest to że tak jak oni nie potraficie się przyznać do czynu tylko jeszcze próbujecie wmówić komuś że wy możecie bo wy to co innego.

Przez takie osoby jak ty odechciewa się jeździć bo ludzie potem
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: wjeżdza taki debil na zamkniętą drogą, nie zna przepisów więc nie wie że jest zamknięta i ją niszczy, jak choćby tutaj:

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/droga-s8-zdewastowany-wezel-wolomin-zmienil-sie-nie-do-poznania-zostal-oddany-do/e4l66gp

masz cały spis co zostało popsute przez pedalarzy czy podobną patologię która pojechała sobie łamać prawo, oraz jak to wpłynęło na opóźnienie


@Deska_o0: i czego ten link dowodzi? Że rowerzyści jadąc taką jeszcze nie odebraną drogą robią dziury w barierach dźwiękochłonnych i wyrywają latarnie? WTF
  • Odpowiedz