Wpis z mikrobloga

tldr-
d--a walnela w rogi mojego brata a moja matka pojechala sie jej prosic zeby wrocila do niego...

moj brat spotykal sie ze studentka - ok 2-3 lata to trwalo < ok 5 lat roznicy miedzy nimi>

dziewczyna skonczyla studia w naszym miescie i prace dostal ok 1h drogi od nas
no i czulem ze cos nie gra bo coraz rzadziej sie widywali a ona coraz wiecej niby nadgodzin

w koncu wyszlo ze ona kogos poznala w tym miescie i tak to sie skonczylo
brat w sumie lekko sie zalamal ale czul ze relacja sie ochladza i ze gowno

co zorbila moja matka? zadzwonila/pojechala do tej dziewczyny i poprosila zeby pogadala z moim bratem bo taka fajna para byli i ze wszystko sie jeszcze ulozy

cirnge tak w-----l ze brat wzial klucze od auta i od wczoraj nie nie ma z nim konkatu

ja p------e stare pokolenie to nic nie rozumie a wszedzie sie w-------a
oni uwazaja ze HEJ PIEKNA czy jakis gowno rozmowy cos pomoze
z mojeog brata jest beka a stara uwaza ze tak sie robi... przyklad jak rodzice potrafia spierodlic doslownie wszystko

btw kobieta tez dobra - tak to 3 lata tutaj caly czas krazyla wokol mojego brata a satrczylo ze w maju sie obronila i juz wszystko sie z-----o bo blizej do pracy i sobie bez problemu znalazla stacjonanrie nowego bolca

#przegryw #zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #gownowpis
elozapiekanka - tldr- 
d--a walnela w rogi mojego brata a moja matka pojechala sie je...

źródło: comment_MCL0zWfIGU9673lFhrXjZc6klF6R5L5p

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cirnge tak w-----l ze brat wzial klucze od auta i od wczoraj nie nie ma z nim konkatu

nie dziwi mnie to (,)

ogólnie brzmi trochę jak bait, ale podobną sytuację znam z realu, więc łączę się w bulu i nadzieji, że Tobie się nie będą tak w--------ć w życie, a braciak ochłonie.
  • Odpowiedz
  • 26
@hlyp_z_musztardo: wiem ze nic nie o-----e ale jest wkuriwony i chce odpoczac
laska ma z niego beke ze matka sie prosila itp
ponadto on sie angazowal w zwiazek a tutaj takie gowno

gdzie ona juz z nowym bolcem zdjecia na ig wruzca z mcdonala jak ja za kolano trzyma w aucie takze klasyk gatunku
  • Odpowiedz
  • 19
@elozapiekanka nigdy nie zrozumiem fenomenu takich zdjęć typu: "patrz jak super wyglądam" , a jednocześnie w pokoju jest mega syf, który mówi o tobie więcej niż twój wygląd i figura
  • Odpowiedz
Ja miałam kiedyś sytuację że siostra typa do mnie napisała żeby dać szansę jej bratu (nie znałyśmy się, wystalkowala na fb) nie byliśmy razem, do niczego nie doszlo nawet,wyszliśmy kilka razy na jakiś spacer czy rower ale typ mnie wku6wial więc to zakończyłam. Ze strony kobiety powiem ze w takiej sytuacji żenado-meter wywala poza skalę.
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: jak moja pierwsza dziewczyna powiedziała, że powinniśmy sobie zrobić przerwę, to powiedziałem jej, że nie będę się w takie coś bawić, spakowałem rzeczy, no i elo, urwałem kontakt. Mój stary się w wtedy do mnie srał, że powinienem do niej pojechać, powalczyć o nią itp. Stare pokolenie nie ogarnia co jest 5 i żyje w swoim odklejeniu, czasy się zmieniły a oni zostali mentalnie w czasach swojej młodości.
  • Odpowiedz