Wpis z mikrobloga

tldr-
d--a walnela w rogi mojego brata a moja matka pojechala sie jej prosic zeby wrocila do niego...

moj brat spotykal sie ze studentka - ok 2-3 lata to trwalo < ok 5 lat roznicy miedzy nimi>

dziewczyna skonczyla studia w naszym miescie i prace dostal ok 1h drogi od nas
no i czulem ze cos nie gra bo coraz rzadziej sie widywali a ona coraz wiecej niby nadgodzin

w koncu wyszlo ze ona kogos poznala w tym miescie i tak to sie skonczylo
brat w sumie lekko sie zalamal ale czul ze relacja sie ochladza i ze gowno

co zorbila moja matka? zadzwonila/pojechala do tej dziewczyny i poprosila zeby pogadala z moim bratem bo taka fajna para byli i ze wszystko sie jeszcze ulozy

cirnge tak w-----l ze brat wzial klucze od auta i od wczoraj nie nie ma z nim konkatu

ja p------e stare pokolenie to nic nie rozumie a wszedzie sie w-------a
oni uwazaja ze HEJ PIEKNA czy jakis gowno rozmowy cos pomoze
z mojeog brata jest beka a stara uwaza ze tak sie robi... przyklad jak rodzice potrafia spierodlic doslownie wszystko

btw kobieta tez dobra - tak to 3 lata tutaj caly czas krazyla wokol mojego brata a satrczylo ze w maju sie obronila i juz wszystko sie z-----o bo blizej do pracy i sobie bez problemu znalazla stacjonanrie nowego bolca

#przegryw #zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #gownowpis
elozapiekanka - tldr- 
d--a walnela w rogi mojego brata a moja matka pojechala sie je...

źródło: comment_MCL0zWfIGU9673lFhrXjZc6klF6R5L5p

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kujukuju: o pani xD jak bylam jeszcze gowniara to bylam w zwiazku z chlopem ktory nie mial zadnego wyksztalcenia, pracowal dorywczo w zabce i wszystkie pieniadze wydawal na hobby, wypisywal do jakichs dup na facebooku i notorycznie mnie oklamywal. W koncu poszlam po rozum do glowy i z nim zerwalam, a moj stary do dzisiaj p------i ze to byl najlepszy chlop jakiego mialam, bo mu mowil dzien dobry i podawal
  • Odpowiedz
@good no typowy stary, nawet jakby eks kogoś zaciukał, to byłoby gadanie, że 'a taki fajny, grzeczny, dzień dobry zawsze mówił' ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
moja matka, kiedy mialem 16 lat zaczęła rozgadywac, ze "na pewno" chodze z pewną dziewczyną (...)


@qwenti: Mam 30 lat i moja matka dalej to praktykuje; im rzadziej mówię o swoich koleżankach LUB im większą jej awanturę zrobię za plotkowanie na totalnie z czapy wymyślone tematy tym częściej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedyś myślałem, że to przejaw s----------a ale od znajomych dowiedziałem się, że zjawisko robienia
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: i właśnie takie kobiety są naszymi matkami, czy możemy się dziwić ilości spermiarzy, białorycerzy i bezkarności kobiet w tym kraju?
Jak dziewczyna rzuciła mojego brata to moja mama dalej przez fb utrzymywała z nią kontakt, jak zrobił mamie awanturę to usłyszał bo "one są koleżankami" ja p------ę i tak codziennie czytał jakieś bzdury swojej byłej bo moja matka nie ogarnia.
  • Odpowiedz
brat sam sobie winny, widziały gały co brały. Zamiast szarą myszkę to wybrał typ0wą p0lkę to ma za swoje. Niech się cieszy, że alimentów nie płaci ¯(ツ)

@demimka: Oh ty naiwny, szara myszka to synonim puszczalskiego lachociąga wbrew temu co widać na pierwszy rzut oka. Ile już widziałem w niemczech szarych myszek które robiły piekło swoim facetom. Szare zakompleksione babska bez żadnej osobowości sfrustrowane swoim życiem czerpiąc wiedzę
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: do mnie eks która mnie zostawiła dla innego po pół roku walki o mnie przyjechała do domu pogadać z moją matką. Jak zerwałem z obecną dla niej i powiedziałem że chce do niej wrócić to ona nie zgodziła się bo byla umówiona na pierwszą randkę z innym i już nie chciała xd

Wyszło na to że było tak jak się obawiałem. Ja do niej wrócę a ona znowu zrobi
  • Odpowiedz
@elozapiekanka Nie wiem czy popularna opinia ale : pamiętaj źe w ostatecznym rozrachunku chciała zrobić coś dobrego dla brata (że wyszło jak otwarcie olimpiady w paryzu 2024 to już inna sprawa) i kiedyś będziecie się z tego śmiać a przyjdzie czas że za tym zatęsknicie.
  • Odpowiedz