Wpis z mikrobloga

tldr-
dupa walnela w rogi mojego brata a moja matka pojechala sie jej prosic zeby wrocila do niego...

moj brat spotykal sie ze studentka - ok 2-3 lata to trwalo < ok 5 lat roznicy miedzy nimi>

dziewczyna skonczyla studia w naszym miescie i prace dostal ok 1h drogi od nas
no i czulem ze cos nie gra bo coraz rzadziej sie widywali a ona coraz wiecej niby nadgodzin

w koncu wyszlo ze ona kogos poznala w tym miescie i tak to sie skonczylo
brat w sumie lekko sie zalamal ale czul ze relacja sie ochladza i ze gowno

co zorbila moja matka? zadzwonila/pojechala do tej dziewczyny i poprosila zeby pogadala z moim bratem bo taka fajna para byli i ze wszystko sie jeszcze ulozy

cirnge tak #!$%@? ze brat wzial klucze od auta i od wczoraj nie nie ma z nim konkatu

ja #!$%@? stare pokolenie to nic nie rozumie a wszedzie sie #!$%@?
oni uwazaja ze HEJ PIEKNA czy jakis gowno rozmowy cos pomoze
z mojeog brata jest beka a stara uwaza ze tak sie robi... przyklad jak rodzice potrafia spierodlic doslownie wszystko

btw kobieta tez dobra - tak to 3 lata tutaj caly czas krazyla wokol mojego brata a satrczylo ze w maju sie obronila i juz wszystko sie #!$%@? bo blizej do pracy i sobie bez problemu znalazla stacjonanrie nowego bolca

#przegryw #zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #gownowpis
elozapiekanka - tldr- 
dupa walnela w rogi mojego brata a moja matka pojechala sie je...

źródło: comment_MCL0zWfIGU9673lFhrXjZc6klF6R5L5p

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: Rozumiem rozgoryczenie Twojego brata a także Twoje zdziwienie. Ale matka jest jedna. Widać, że poruszy góry abyście byli szczęśliwi. Może nie rozumieć obecnego świata ale chcę dobrze. Laska niech sobie ma swoją bekę ale to właśnie matka siedziała o 3 w nocy nad waszym łóżkiem jak byliście chorzy. Nikt się o was tak nie będzie troszczył jak matka.
  • Odpowiedz
@donttalktome: oj z tymi przerwami to prawda w opór XD pamiętam jak za gówniarza jakoś zaraz na początku studiów usłyszałem taki tekst od swojej ówczesnej. Wtedy jeszcze nienauczony doświadczeniem zacząłem grać w tą grę w walczenie o dziewczynę. Efekt taki ze pol roku później i tak się puściła XDD gdybym teraz usłyszał podobny tekst to obróciłbym się na pięcie zanim jeszcze skończy zdanie XD
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: Jeśli myślisz, że to jest największy cringe to patrz teraz: Miałem +/- 22 lata i dorywczo pracowałem, kiedyś dostałem mandat o którym zapomniałem i wjechało przedsądowe wezwanie do zapłaty - no trudno się mówi, głupi błąd, ale szybko opłaciłem i koniec. Co zrobiła jebnięta rodzicielka? Uroiła sobie w swojej #!$%@? bani, że mam potężne długi i... poszła do mojego pracodawcy wypytywać ile mi z wypłaty zabierają itd XD po
  • Odpowiedz
@kontos_stelio: @donttalktome true takie 'przerwy' w związkach w dzisiejszych czasach to gówno. Kolejne danie jakichś przywilejów kobiecie, która zbuduje sobie brak odpowiedzialności. Od razu się rozstać i szukać dalej @Flypho wiesz, kobieta pewnie starej daty, może chciała rzeczywiście dobrze, bo może zaprzyjaźniła się z 'córką'. Może starsza kobieta nie ma przyjaciół i hobby to taka gęba do pogadania była dla niej dobra. Niestety narobiła siary synowi - no
  • Odpowiedz
Nie uwierzyłabym, jakbym kiedyś nie była w podobnej sytuacji - miałam chłopaka, mieliśmy po 19 lat, był strasznym dupkiem i ciągle się podniecał innymi dziewczynami, ale pewnego dnia przegiął i na imprezie (po tym, jak ja się zebrałam do domu) zaczął się całować z jakąś dupeczką. Dowiedziałam się na drugi dzień od innych uczestników party, zerwałam z nim, ale potem przez kolejne dwa miesiące musiałam wysłuchiwać gorzkich żali i oskarżeń mamy i
  • Odpowiedz
Czułam się zdradzona i odtrącona przez własną rodzinę, bo postanowiłam ostatecznie odciąć się od patusa ( ͡° ʖ̯ ͡°) jedno z gorszych wspomnień z domu rodzinnego.

@kujukuju
been there ()
okoliczności podobne, nie ma to jak zebrać #!$%@? od rodziny, bo dbasz o własne życie i nie chcesz brnąć w patolę.
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: moja matka, kiedy mialem 16 lat zaczęła rozgadywac, ze "na pewno" chodze z pewną dziewczyną, az w koncu dotarlo to do tej kolezanki o czym dowiedzialem sie rok później. Ta i jeszcze kilka podobnych sytuacji doprowadzila do takiego #!$%@?, ze dzisiaj ukrywam przed rodzicami, ze sie z kims spotykam :/
  • Odpowiedz
@hlyp_z_musztardo piona kumplu, grunt, że wyszło na nasze i że te niefajne osoby zostały tam, gdzie ich miejsce - w przeszłości () Rodziny się nie wybiera, ale można wybrać, jakimi informacjami z życia się z nimi dzielimy i my już wiemy, że warto z tego przywileju korzystać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz