Wpis z mikrobloga

SAmobujstwa w Szkocji, tak sobie ogladam i widze ze rzeczywiscie w tym kraju nawet podczas krecenia tego dokumentu to tylko sobie w leb strzelic.

Zero slonca, zero opalania sie nago w upaly
Sluby w 21 wieku xddddd2
Alkochol lub inne uzywki
Brak sportu 3-4 razy w tygodniu
Rozbite rodziny. samotne matki
Smieciowe zarcie z pszenica,glutenem,cukrem xdddd
Brak urlopu tak jak starsi i madrzejsi anglicy pomiedzy listpadem a marcem na minimum 1-3 miesiace w cieplych krajach

https://www.youtube.com/watch?v=haFArfCOzLc&t=751s

#uk #anglia #szkocja #samobojstwo #smierc #witaminy #witaminad3 #przemyslenia #oswiadczenie #takaprawda #patologiazewsi #patologiazmiasta #choroby #psychologia
adamsowaanon - SAmobujstwa w Szkocji, tak sobie ogladam i widze ze rzeczywiscie w tym...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adamsowaanon UK to ogromne państwo i w różnych regionach jest różnie. Ale gdybym miał krótko podsumować sytuację narodową w kontekście służby zdrowia i zdrowia psychicznego - masakra. Nie przeginam mówiąc że bardzo mnie niepokoi co się tu dzieje.

W tym roku byłem w Grimsby, Goole, Poole, Berrwick Upon Tweed, Hull, dziś jestem w Hartlepool.

Pierwszą osobą którą ujrzałem na ulicy była upośledzona Pani na mobility scooterze, o posturze Jabby, z cukrzycową
  • Odpowiedz
  • 4
@Skuner: akurat byles w jednych z najgorszych i najbiedniejszych rejonach uk, nie wszedzie tak jest,
W srodkowej uk jest z tym zdecydowanie lepiej,
Jest sporo zadbanych ludzi ktorzy dbaja o siebie.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon Masz rację, wiem że rejon Humber River jest grubo obity pod tym względem. Poole jest w Dorset i nie powiem że to był inny świat, ale z pewnością wyglądało jak inny kraj. W każdym razie fenomen o którym piszesz wydaje się globalny dla państw "rozwiniętych". Zamieszczam screen rozmowy z moją Mamą z dzisiaj. Pojechali odwiedzić grób Wujka we wschodnich US.
S.....r - @adamsowaanon Masz rację, wiem że rejon Humber River jest grubo obity pod t...

źródło: temp_file3943849883469011160

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Skuner: NO coz weteranie to nie sa zbyt inteligentni ludzie, omamieni propaganda i politycznymi bredniami
Skoro sie nie nauczyli jak ich poprzednicy byli traktowani to czego sie innego spodziewali???
w 21 wieku trzeba byc brutalnie pragmatycznym inaczej cie zjedza zywcem madrzejsi i sprytniejsi
  • Odpowiedz
@adamsowaanon Masz brutalną rację w tym że w tych czasach cokolwiek innego niż brutalny pragmatyzm zazwyczaj kończy się złamanym kręgosłupem, cierpieniem, przegranym życiem.
Ale trochę ubolewam nad tym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 11
@Skuner: No tak ale spojrz na to ze ojczyzna juz nie ma zadnego znaczenia
Kazdy, doslownie kazdy chce cie oszukac, wykorzystac na swoja korzysc.
Politycy bredniami, rolnicy pestycydami, sprzedawcy w sklepie smieciowym zarciem, baba chce cie slubem, korpo: nowomowa i lgbt-+, ksieza strachem przed pieklem, itd,

A niech spadaja, trzeba robic po swojemu pod prad temu syfowi,
Pokaz mi dumnych weteranow bogatych? Caly zysk z wojen biora bankierzy, wlasciciele firm militarnych, politycy,
  • Odpowiedz
@adamsowaanon Zupełnie się z Tobą zgadzam, tak w c--j mocno że nawet nie wiesz jak. Ale ma tym etapie nie mogę nic już napisać - pozostaje mi zachęcić Cię do przeczytania mojego ostatniego wpisu na mirko który mirko olało i wszyscy mają go w chuju. Ale wydaje mi się że akurat Ciebie zainteresuje BARDZO mocno.
Z fartem, nie daj się zwariować
  • Odpowiedz
@Skuner: @adamsowaanon miejsca o których kolega wspomniał do najlepszych nie należą ale w każdym UK mieście spotkasz takie osoby, im większe miasto tym więcej ludzi z problemami psychicznymi, więcej bezdomnych, więcej upośledzonych fizycznie! - jest to odzwierciedlenie społeczeństwa, które jest coraz biedniejsze w każdym aspekcie.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: odkryłeś keto parę miesięcy temu i się r-----------z jak kapłan o glutenie i cukrach.....o starych mądrych spędzających zimę w ciepłych krajach już się czytać nie da co drugi post. Twój m--f chyba jest niedorozwinięty że z tobą wytrzymuje. Musiałem jak czytam te bzdury.
  • Odpowiedz