Wpis z mikrobloga

Kiedy aborcjonistka z banda hippisów atakuje i obraża polskich żołnierzy na granicy, przychodzą policjanci, czekają pod bramą i temat ucicha
Kiedy niewidomy chłopak przez pomyłkę dotknie kobietę, szybciutko zostaje zgarnięty na komisariat i słyszy zarzuty
Witamy w uśmiechniętej Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pieklokobiet #pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow
m0rr0s - Kiedy aborcjonistka z banda hippisów atakuje i obraża polskich żołnierzy na ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@m0rr0s:

Kiedy niewidomy chłopak przez pomyłkę dotknie kobietę, szybciutko zostaje zgarnięty na komisariat i słyszy zarzuty


ktoś zasugerował że ta kobieta to policjantka więc może to stąd taka szybka i skuteczna akcja policji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Takie znalezisko trochę jak ze sprawy dla reportera. Przedstawienie wersji tylko jednej strony i szukanie sensacji. Równie dobrze gość mógł robić to celowo a teraz sobie taką linię obrony wymyślił.
  • Odpowiedz
@PozdroPocwicz: Nie chce żeby ktokolwiek mnie dotykał, ale nieudzielenie pomocy to już k------o, a jeszcze gorsze o-----c taki numer jak ta baba. Przecież widząc co się dzieje doskonale wiedziała, że nie maca jej żeby walić konia tylko szuka pomocy.
  • Odpowiedz
Bo to łatwy i przyjemny temat. Gościu ślepy, dla nich też głupi więc od razu się przyzna, wlepia mu karę a babka zarządca odszkodowanie.

Niestety ale temat zrobił się zbyt medialny więc szybko zostanie pod dywan zamieciony.
  • Odpowiedz
ktoś zasugerował że ta kobieta to policjantka więc może to stąd taka szybka i skuteczna akcja policji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hansschrodinger: @worekcementu @Jakly Jego wersja wydaje się spójna, tym bardziej, że baba walnięta- miała słuchawki zamiast je ściągnąć i normalnie zapytać o co chodzi to zgłasza jak jakaś patusiara to swoim kolegom z komisariatu na którym pracuje, żeby się nim zajęli . https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-07-24/interwencja-niewidomy-szukal-pomocy-zostal-oskarzony-o-molestowanie/
  • Odpowiedz
@worekcementu: nawet jakby udawał, co by było absurdalne to powinna mu powiedzieć żeby trzymał łapy przy sobie ew wystrzelać po pysku i na tym sprawa powinna się zakończyć. A my angażujemy aparat państwa, płacimy prokuratorom i sędzom żeby rozstrzygnąć sprawę dotknięcia cycka
  • Odpowiedz
@lexico: oj chyba tak, a koleżanka z policji też ma bujną wyobraźnię. Tekst z artykułu:

"- Ja widziałam ten monitoring, te zapisy z autobusu i żadna z nas nie chciałaby być tak dotykana i nie ma tu znaczenia, czy jest to z pobudki seksualnej czy jakkolwiek innej. Przez tak naprawdę osiem minut ta pani była sparaliżowana - przekazała Karina Kamińska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku"

Rzekomo 8 minut ją
  • Odpowiedz
No ale nawet w artykule jest że gość przez 8 minut ja dotykał wg monitoringu no nie wygląda mi to na zaczepienie w celu prośby o pomoc


@worekcementu: Niby tak, ale w materialne wideo ma też porażenie mózgowe, ciężka sprawa, ale na pewno na ten moment jest niewinny i jego niepełnosprawność porażenia mózgowego widać na pierwszy rzut oka.
  • Odpowiedz
@m0rr0s: Tak działa państwo prawa, że jeśli pada oskarżenie, to sprawa jest wyjaśniana. Jeśli są podstawy, to wnoszony jest akt oskarżenia. W autobusie był monitoring, po zapoznaniu z którym prokuratura zdecydowała się wnieść sprawę do sądu, zmieniając przy tym podstawę prawną - nie chodzi już o czynności seksualne, tylko o naruszenie nietykalności cielesnej. Sprawę rozstrzygnie sąd. W czym więc problem?
  • Odpowiedz