Wpis z mikrobloga

  • 13
@phat:

zalezy jak podstny jestes na autosugestie xD


Co masz na myśli? Przecież tam serio jest THC i serio klepie. Kiedyś brałem regularnie przez około 3 miesiące 15ml, prawie codziennie i po 5 dniach abstynencji miałem pozytywny test na THC w moczu.
  • Odpowiedz
@Dyspenseria: ja mam bardzo duza tolerke na wszystko - na leki, na alko, na d---i i kupowalem sobie taki sok za ok 115 zl i wypijalem po 20 ml co godzinę. Byłem po tym kompletnie "zjarany" przez dobre 10h.
  • Odpowiedz
@phat: uwierz mi, że tez w to g---o nie wierzyłem, mówie szajs jakiś wciskają, wygrałem jedno rozdajo, czasem jaram i to mocne baty xD jedna pełna butelka stronga w------a mnie na inną planetę, bad tripa wręcz miałem mimo, że po zielsku ostatni bad trip to jakieś 6 lat temu. Nigdy więcej, to jest za mocne wręcz
  • Odpowiedz
@Pioter_Polanski: Składniki: woda, olej z nasion konopi siewnych (Cannabis sativa L.), sok jabłkowy 🍏 (15%), sok pomarańczowy 🍊 (5%), sok cytrynowy 🍋 (3%), aromat naturalny, stabilizatory: guma guar, emulgator: lecytyny (z soi), L-teanina, substancje konserwujące: benzoesan sodu

W makumbie uzywa się kwiatów i liści z konopii, więc działa, tutaj w składzie widzę tylko olej z nasion, w którym jak wiadomo nie ma thc ani innych składników psychoaktywnych. Ktoś tu wali
  • Odpowiedz
@plazma: no właśnie tylko w oleju masz bo thc rozpuszcza się w tłuszczach to jak mogłoby go tam nie być?

Edit: a rzeczywiście w nasionach nie ma thc, więc chyba źle po prostu napisali, że z nasion a tak serio dają z całej rośliny
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: testowałem kiedyś, nic nie działało, za te pieniądze wole sobie kupić normalne jaranie, które wiem, że będzie działało a nie jakąś ściemę dla małolatów, którzy nie mają skąd ogarnąć
  • Odpowiedz
@Gymski bo chyba w jakiejś niewielkiej dawce Thc jest legalne i sugerują stosowanie naraz tylko do tego limitu mililitrów. Niech mnie ktoś poprawi, jeżeli się mylę.
  • Odpowiedz