Wpis z mikrobloga

@SgtAlApone_ dla mnie to sukces. Jestem typowym chronotypem sowy i siedzie po nocach. Wstawanie to coś czego nienawidzę, za to siedzę i robię do późna. Dzisiaj znowu do 4 rano podliczałem koszty BMW xD
  • Odpowiedz
@Korsir: To chyba za wcześnie na takie podsumowania, I tak zaraz coś y e b n i e na grubo. BMW musi w końcu dołączyć do panteonu wraków na Twoim podwórku.
  • Odpowiedz
  • 12
@Korsir Ty to akurat nie jesteś żadnym chronotypem tylko zwykłym prokrastynatorem, który leci w chvja przez cały dzień i później próbuje to zrekompensować siedząc po nocach. I jeszcze się tym co chwilę chwalisz.
  • Odpowiedz
@bbul44: weź sie za YT i potem napisz ile czasu to zajmuje, tym bardziej jak masz większy kanał, musisz wrzucać regularnie i wymyślać tematy.... skończ gadać głupoty
  • Odpowiedz
@lukies2221: Odezwał się - naczelny lizodup Rudego. Ładnie tym wpisem ośmieszyłeś swojego przyjaciela. O jakim ty wymyślaniu tematów mówisz? Content Korsira to niemal 100% pokazywanie tego co robi na co dzień. A ty to opisujesz tak jakby ciężko harował przy wymyślaniu scenariusza, researchu, robił niewiadomo jakie ujęcia, zapraszał gości na wywiady itp. Nie dość, że Korsir tych wszystkich rzeczy nie musi robić to i tak się z niczym nie wyrabia.
  • Odpowiedz
nt Korsira to niemal 100% pokazywanie tego co robi na co dzień. A ty to opisujesz tak jakby ciężko harował przy wymyślaniu scenariusza, researchu, robił niewiadomo jakie ujęcia, zapraszał gości na wywiady itp. Nie dość, że Korsir tych wszystkich rzeczy nie musi robić


@bbul44: dobrze ze ty sie wyrabiasz z frustracja na wykopie :)
  • Odpowiedz