Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki

Co najlepiej zrobić w poniższej sytuacji? Nie chcę zmieniać dziewczyny, już się wystarczająco narandkowałem i miałem wystarczająco trudnych relacji z borderkami itp. więc jestem szczęśliwy będąc w związku z normalną dziewczyną.

Dziewczyna (lvl 25) chce mieć ze mną dziecko/dzieci w przeciągu 5, może 7 lat, ale ja nie chcę mieć dzieci, bo:

1) Nie wiadomo czy takie dziecko w ogóle byłoby szczęśliwe z tego, że się urodziło i żyje, na wykopie i Redditcie jest dużo osób, które nie są szczęśliwe z tego, że zostały zrodzone także w skali całej populacji świata są zapewne takich ludzi miliony.

2) To kosztuje dużo pieniędzy i czasu, lepiej wydawać pieniądze na swoje wlasne pasje niż na dziecko, tak uważam myśląc logicznie.

3) W przyszłości może nawet brakować wody pitnej, ogólnie klimat może być bardzo zły, zbyt gorąco itd.

4) A co jak będzie trzecia wojna światowa i dziecko będzie w niej uczestniczyć w jakiejś formie?

5) A co jak nie będzie mogło to dziecko później znaleźć dobrej pracy jako osoba już dorosła?

To tylko kilka argumentów i pytań, które zadałem mojej dziewczynie ale ona mimo wszystko chce mieć dzieci, bo od 12 roku życia marzy aby być mamą i obdarzyć dziecko miłością.

Rozumiem ją, kobiecy instynkt na macierzyństwo, ja wolę zwiedzać świat z moją dziewczyną za te pieniądze a zwiedzanie z dzieckiem jest droższe, trudniejsze i wyczerpujące.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 119
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak napisala mirabelka wyzej - nie marnuj jej czasu, w sprawie posiadania dzieci nie dojdziecie do kompromisu a ona poki jeszcze jest w miare mloda to niech sobie znajdzie faceta, ktorego plany dotyczace dzieci pokrywaja sie z jej planami
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to jest bardzo ważna kwestia życiowa i jako bezdzietny lambadziarz żonaty z bezdzietną lambadziarą polecam - bądź przyzwoity i daj dziewczynie spokój. Takich które nie chcą mieć dzieci też jest masa.

Nie warto unieszczęśliwiać drugiego człowieka tylko dlatego że "byłem z borderkami, nie chce mi się randkować".
  • Odpowiedz
To kosztuje dużo pieniędzy i czasu, lepiej wydawać pieniądze na swoje wlasne pasje niż na dziecko, tak uważam myśląc logicznie.


@mirko_anonim: a wiesz ze twoja dziewczyna też pochłania czas i pieniądze tak logicznie myśląc? dlatego radzę ci ją zostawić abyś mógł zmaksymalizować wydatki na swoje pasję™
  • Odpowiedz
@mirko_anonim mam kolegę hehe, który nie chciał dzieci ale się zgodził, bo chciał być z kobietą, którą kochał. W tej chwili ma dwójkę dzieci i psychicznie jest wrakiem człowieka. Żona skupiła się kompletnie na dzieciach i pracy. On też wolnego czasu nie ma. Także matematykę pozostawiam tobie - zdecydują się na dziecko tak naprawdę stracisz tę kobietę i tak. Stracisz też wolny czas, pieniądze i radość życia. I #!$%@? dziecku życie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim za 20 lat prawdopodobnie na większość „pasji” i podróży nie będziesz miał siły ani ochoty. Jak rówieśnicy będą grillować z dziećmi i zięciami Ty będziesz patrzeć z utęsknieniem na telefon bo nikogo obcego za bardzo samotny starzec nie będzie interesować.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to jest temat, w którym nie ma kompromisów. Albo oboje chcecie, albo oboje nie chcecie, albo ktoś nie chce, ale jeśli będzie to dacie radę i pokochacie. Jeśli tutaj macie tylko dwie pierwsze opcje, ale każde z was inną, to nie marnujcie swojego czasu, to nie jest coś, gdzie można mieć złoty środek. Jeśli jedno z was ma podejście nr 3, a drugie podejście nr 1 lub 2 to
  • Odpowiedz


@mirko_anonim: Za dużo internetu czytasz i jakiejś paranoi dostałeś. Ale jeśli absolutnie na 100% nie chcesz dzieci to i tak wcześniej czy później się rozejdziecie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie słuchaj tych wyżej, że z takim podejściem to tylko czekaj na śmierć. Twoje argumenty są bardzo solidne. W przyszłości prawdopodobnie czekają nas częste zamieszki, konflikty na tle rasowym, być może jakieś konflikty o wodę lub potencjalna wojna w Europie spowodowana przez Rosję. Do tego bardzo niekorzystny system gospodarczy, który zwiększa nierówności społeczne. Jeśli teraz nie jesteś w klasie wyższej, to prawdopodobnie twoje dziecko będzie w klasie niższej, bo
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Dałeś sobie wyprać mózg, że dziecko to problem. Oprócz wizualizacji w głowie, że zmieniasz pampersa nie jesteś w stanie ogarnąć tego co to znaczy mieć dziecko. Bez urazy ale jeżeli jesteś w wieku swojej różowej to znaczy, że jesteś jeszcze szczylem i pewnych rzeczy jeszcze zwyczajnie nie rozumiesz, ba może kiedyś zrozumiesz ale będzie już za późno.
  • Odpowiedz