Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki

Co najlepiej zrobić w poniższej sytuacji? Nie chcę zmieniać dziewczyny, już się wystarczająco narandkowałem i miałem wystarczająco trudnych relacji z borderkami itp. więc jestem szczęśliwy będąc w związku z normalną dziewczyną.

Dziewczyna (lvl 25) chce mieć ze mną dziecko/dzieci w przeciągu 5, może 7 lat, ale ja nie chcę mieć dzieci, bo:

1) Nie wiadomo czy takie dziecko w ogóle byłoby szczęśliwe z tego, że się urodziło i żyje, na wykopie i Redditcie jest dużo osób, które nie są szczęśliwe z tego, że zostały zrodzone także w skali całej populacji świata są zapewne takich ludzi miliony.

2) To kosztuje dużo pieniędzy i czasu, lepiej wydawać pieniądze na swoje wlasne pasje niż na dziecko, tak uważam myśląc logicznie.

3) W przyszłości może nawet brakować wody pitnej, ogólnie klimat może być bardzo zły, zbyt gorąco itd.

4) A co jak będzie trzecia wojna światowa i dziecko będzie w niej uczestniczyć w jakiejś formie?

5) A co jak nie będzie mogło to dziecko później znaleźć dobrej pracy jako osoba już dorosła?

To tylko kilka argumentów i pytań, które zadałem mojej dziewczynie ale ona mimo wszystko chce mieć dzieci, bo od 12 roku życia marzy aby być mamą i obdarzyć dziecko miłością.

Rozumiem ją, kobiecy instynkt na macierzyństwo, ja wolę zwiedzać świat z moją dziewczyną za te pieniądze a zwiedzanie z dzieckiem jest droższe, trudniejsze i wyczerpujące.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim i tak dała Ci mega dużo czasu, jeśli w Twoim wieku. O tym się nie mówi, ale kobiety rodzące po 30 i wyżej, gorzej to przechodzą.

A jeśli macie tak różne oczekiwania od życia, to szczęśliwi nie będziecie.

Argumenty są właściwie dla takich osób, które rozumują jak Ty, ona ma widocznie inne wartości i patrzy na to inaczej.

Raczej sytuacja do rozejścia się.
  • Odpowiedz
Ktoś nie chce mieć dzieci na siłę, bo nie widzi siebie w roli rodzica - egoista


@kowalzmetina: Tak. Jeśli jesteś w związku z kimś kto chce i okłamujesz tą osobę, jak OP, to jesteś egoistą.

Co za bullshit


@kowalzmetina: dorosnij
  • Odpowiedz
  • 5
@mirko_anonim bez urazy, ale czytając większość Twoich rozterek, zastanawiam się czy masz na pewno 25lat. Odpowiem szybko na Twoja ostatnią wątpliwość.
To czy Twój potomek znajdzie pracę w dorosłości to zależy tylko od tego jak go wychowasz, jakie mu przekażesz wzorce i na kogo go wychowasz.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: no ktoś te problemy będzie musiał rozwiązać.Pytanie czy większa szansa, że ludzie urodzeni w rozwiniętej części świata czy biedacy ze światowego południa.
Natomiast tak jak kolega @MorningStarR pisał, będziesz pewnie, samotnym starcem, który będzie miał pretensje do całego świata, że znajomi żyją życiem swoich dzieci a na Ciebie każdy ma wywalone. Mam takiego znajomego i wszyscy dzieciaci się spotykają, jest fajnie. Z 40 latkiem, którego głównym zainteresowaniem jest
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): @1: to tak zwany błąd stulejarności. Jak urodziłeś się przegrywem lub zaraziłeś czerwonym rakiem mózgu to się produkujesz na wykopie/REDicie zamiast prowadzić normalne życie. Ty wyrabiasz sobie opnie na podstawie niereprezentatywnej (acz krzykliwej) próbki badawczej.

@2: masz serio pasje? Poważnie? No to mając dziecko/i będziesz miał komu ją przekazać.

@3
  • Odpowiedz
Ale ja nie chciałbym aby moje dziecko żyło w czasie suszy bądź wojny, szkoda mi by jego było i miałbym wyrzuty sumienia a dziecko złe życie.


@mirko_anonim: a w jakich czasach byś chciał żeby żyło? Nigdy nie będzie idealnych warunków, zawsze coś będzie na świecie nie tak
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Co do pierwszego punktu to xD jakbym miał mieć takiego starego jak Ty to na bank bym nie był szczęśliwy. W ogole gość co dał przykład, wykop i reddit, wylęgarnia przegrywów i piwniczaków xD Lepiej nie marnuj czasu dziewczynie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Typie jak laska mówi że chce dzieci a Ty nie to oboje jesteście głupi że marnujecie czas ze sobą w poważnym związku. Jak człowiek się luźno spotyka czy nawet jest w otwartych relacjach to wiele rzeczy nie ma znaczenia jednak takie coś to #!$%@? podstawa, żeby spędzać ze sobą więcej czasu niż 3 miesiące.
  • Odpowiedz