Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki

Co najlepiej zrobić w poniższej sytuacji? Nie chcę zmieniać dziewczyny, już się wystarczająco narandkowałem i miałem wystarczająco trudnych relacji z borderkami itp. więc jestem szczęśliwy będąc w związku z normalną dziewczyną.

Dziewczyna (lvl 25) chce mieć ze mną dziecko/dzieci w przeciągu 5, może 7 lat, ale ja nie chcę mieć dzieci, bo:

1) Nie wiadomo czy takie dziecko w ogóle byłoby szczęśliwe z tego, że się urodziło i żyje, na wykopie i Redditcie jest dużo osób, które nie są szczęśliwe z tego, że zostały zrodzone także w skali całej populacji świata są zapewne takich ludzi miliony.

2) To kosztuje dużo pieniędzy i czasu, lepiej wydawać pieniądze na swoje wlasne pasje niż na dziecko, tak uważam myśląc logicznie.

3) W przyszłości może nawet brakować wody pitnej, ogólnie klimat może być bardzo zły, zbyt gorąco itd.

4) A co jak będzie trzecia wojna światowa i dziecko będzie w niej uczestniczyć w jakiejś formie?

5) A co jak nie będzie mogło to dziecko później znaleźć dobrej pracy jako osoba już dorosła?

To tylko kilka argumentów i pytań, które zadałem mojej dziewczynie ale ona mimo wszystko chce mieć dzieci, bo od 12 roku życia marzy aby być mamą i obdarzyć dziecko miłością.

Rozumiem ją, kobiecy instynkt na macierzyństwo, ja wolę zwiedzać świat z moją dziewczyną za te pieniądze a zwiedzanie z dzieckiem jest droższe, trudniejsze i wyczerpujące.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim
Uciekaj póki czas. Nie myśl sobie, że jakoś to będzie, bo nie będzie. Dzieci to ciężki kawałek chleba. Nie chcesz być ojcem, to odejdź od dziewczyny. Niech sobie ułoży życie z kimś innym. A ty lepiej bądź sam niż masz się męczyć jako ojciec, którym nie chcesz być. Dziecka nie da się odłożyć na półkę czy wymienić na lepszy model. To decyzja na całe życie.
  • Odpowiedz
@Mazowia xddddd

@mirko_anonim: Dałeś sobie wyprać mózg, że dziecko to problem. Oprócz wizualizacji w głowie, że zmieniasz pampersa nie jesteś w stanie ogarnąć tego co to znaczy mieć dziecko. Bez urazy ale jeżeli jesteś w wieku swojej różowej to znaczy, że jesteś jeszcze szczylem i pewnych rzeczy jeszcze zwyczajnie nie rozumiesz, ba może kiedyś zrozumiesz ale będzie już za późno.


skończ xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim

Ja #!$%@?, widze ze niezle sobie zracjonalizowales swoj egoizm. Zostaw te dziewczyne w spokoju, pewnie sobie znajdzie kogos z kims mozna zalozyc rodzine a nie bawic sie przez jakis czas (chyba nie sadzisz, ze taka zabawa potrwa wiecznie?)
  • Odpowiedz
Co najlepiej zrobić w poniższej sytuacji? Nie chcę zmieniać dziewczyny


@mirko_anonim: skoro nie chcesz zmieniać, to ją zostaw i... bądź sam. Może to nie przypadek, że łączyłeś się z borderkami?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: szukaj takiej, która nie chce i lepiej zrób to szybko, bo możesz zostać „szczęśliwym” ojcem. Kolejny raz się potwierdza, że o takich sprawach, jak posiadanie dzieci, to się rozmawia NA DZIEŃ DOBRY i niech mi tu nikt nie wyskakuje z głodnymi kawałkami w stylu „ po co, tylko odstraszysz”. No i o to właśnie chodzi, by odstraszyć takie osoby, co chcą mieć dzieci. Wszystko to oczywiście pod warunkiem, że
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Moja matka powiedziała mi, że zdecydowała się na mnie bo bardzo chciała mieć dzieci. Z typem co siedział w więzieniu, potem przesiedział jeszcze większość swojego życia po moim urodzeniu. Tego popędu nie zablokujesz jak widać. Ważne, żeby obdarzyć dziecko miłością, a czy to dziecko będzie szczęśliwe? Kto by się tym przejmował, na pewno nie matka, ważne że ona ma kogo kochać.
  • Odpowiedz
Moja dziewczyna jest ze mną bardzo szczęśliwa, teraz dużo mi wysyła artykułów na temat wychowania dziecka, ogólnie tematy związane z dzieckiem


@mirko_anonim: więc się z nią rozstań skoro macie inne dalekosiężne plany
  • Odpowiedz
Nie wiadomo czy takie dziecko w ogóle byłoby szczęśliwe z tego, że się urodziło i żyje, na wykopie i Redditcie jest dużo osób, które nie są szczęśliwe z tego, że zostały zrodzone


@mirko_anonim: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Akuzativ94: skoro to on zastanawia się, jak to zrobić żeby nie rozstawać się, a jednocześnie tych dzieci z nią nie mieć - to on chce tracić jej czas.
Pod kątem biologicznym ona jest w o wiele gorszej sytuacji od niego w kwestii rozrodu
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola ale czemu to jest obrażanie? To przecież to co on opisuje jest dosyć typowe - łącznie z tym że typ robił RESEARCH BADAŃ NAUKOWYCH przed poszukiwaniem partnerki, a przynajmniej tak twierdzi.
  • Odpowiedz