Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sayanek: ja większość komentarzy piszę w notatniku czy na innym Messengerze i później je przeklejam na wykop - pisząc w polu tekstowym wykopu po wpisaniu każdej jednej litery klawiatura przerzuca się na duże litery jakbym postawił kropkę.
W efekcie chcąc wpisać komentarz bezpośrednio na wykopie muszę naprzemian klikać literę i shifta, literę i shifta, literę i shifta, literę i shifta xD

Boże co za gówno
  • Odpowiedz
@Jo_chca ja to najbardziej lubię jak otwieram link z wykopu na FB, który mnie przekierowuje do aplikacji, klikam w link w apce a ten i tak się otwiera w przeglądarce mimo że to wpis na wykop xD
  • Odpowiedz
@Jo_chca: dodaj do tego jeszcze reklamy pomiędzy postami, które nie reagują na scroll i trzeba palcem przesuwać po krawędzi ekranu żeby to gówno przeskrolować XD
  • Odpowiedz
@Jo_chca: Ja mam jeszcze tak, że zdjęcia się nie wrzucają. Choćbym próbował dodać najbardziej skompresowane, najmniejsze gówno, to mieli godzinę i się nie wrzuca. Poza tym jak chce dodać w swoim wysrywie jakiś hasztag to jest taki przeokrutny lag, że nie idzie pisać. Nie wiem, może to mój średniak samsung, ale na starym wykopie te funkcje działały normalnie...
  • Odpowiedz
@Jo_chca mi przeszkadza tylko w wersji przeglądarki wejdź to że jak wejdę we wsi to po cofnięciu strona przewija się w miejsce w którym skończyłem czytać wpis.
A tak to działa nieźle. Aplikacja też w sumie działa raczej stabilnie i żaden większy błąd nie rzuca się w oczy przy zwykłym mirkowaniu.
  • Odpowiedz
@Jo_chca: a i jeszcze od jakiegoś czasu czy to na kompie czy telefonie, zaczęły się z dupy odpalać jakieś reklamy z głosem, których trzeba potem szukać na całej stronie by ją wyłączyć bo na cały regulator zaczyna gadać o czopkach albo innym helamagbesześć
  • Odpowiedz
jeżeli strona wytrzyma jakimś cudem 10 minut czytania bez jakichkolwiek akrobacji no to zaczyna się istne rodeo którego wręcz nie da się za bardzo opisać, scroll zaczyna skakać tam i z powrotem po całej długości strony nie reagując w żaden sposób na żadne gesty


@Jo_chca: to jest feature niełatwy do odblokowania :))
  • Odpowiedz
@Jo_chca: mi się jeszcze wyświetlają takie reklamy, które wychodzą poza ekran i nie mogę ich zamknąć. Muszę odświeżyć i liczyć, że tym razem nie wyskoczy. Ale wg wykopków to moja wina, bo nie zainstalowałem na telefonie adblocka, a nie że biauek zatrudnia devów, którzy nie mogą tego ogarnąć.


A poza tym hity wykopu na tel to aż się proszą o przesuwanie prawo-lewo, a nie rozwijanie dodatkowych kafelków :(
  • Odpowiedz
@Jo_chca: jak dla mnie to ficzer bo dzięki temu przeglądam wykopka jakieś 10 razy rzadziej :p.
Podpowiem że na brave działa nieco lepiej (dalej kijowo ale nie wywala aż tak często jak na chromie).
  • Odpowiedz
- Po przybliżeniu jakiegokolwiek zdjęcia w podglądzie strona się odświeża (XD?)>

- Od za szybkiego scrollowania… uwaga… strona się odświeża

@Jo_chca: creme de la creme wykopu na telefonie, dodałbym jeszcze #!$%@? reklamy, które powodują przescrollowanie strony w dół
  • Odpowiedz
@Jo_chca: Szajomi, Samsungi Iphony, przerabiałem wszystkie, wszystko działało do momentu wprowadzenia wypoku 2.0. Od tamtej pory z codziennego przeglądania przerzuciłem się na szybkie scrolowanie gorących 1- 2 x w tygodniu lub rzadziej, czasem 1x w miesiącu. Niestety ten portal dąży do tego, żeby całkowicie zrezygnować z przeglądania.
  • Odpowiedz
U mnie to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°) na laptopie nie ma problemów ale wersja mobilna to jest jakiś żart, nie da się tego używać bo co chwilę mi stronę odświeża
  • Odpowiedz
  • 0
@Jo_chca najgorzej jest, jak coś pisze na Mirko i mi się przez przypadek kliknie któryś z przycisków zmiany zakładek. Nie dość ,że tracę cały napisany tekst, to po zmianie z powrotem na Mirko jestem znowu u góry.
  • Odpowiedz