Wpis z mikrobloga

  • 0
@f9JXBEArQ2H4TKl
Po co instalowac jakas smieciowa aplikacje skoro wystarczylaby dobrze napisana strona? Nigdy tego nie ogarne, no chyba ze chodzi o zbieranie danych

Bo jest o wiele wygodniej. Mam otwarta przeglądarkę i mogę czytać tam sobie coś, osobno otwarty wypok i mogę się szybko przełączać z aplikacji na aplikację. Jak tak się boisz o swoje dane, to byś musiała używać chyba starej nokii 3310 w dzisiejszych czasach, bo wszystko chyba zbiera
  • Odpowiedz
  • 1
@Jo_chca: jako specjalista w dziedzinie UX i UI widzę jaki był budżet przeznaczony na user testing i QA. Tak, zgadliście: 21,37 PLN.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jo_chca: a na ios dalej nie naprawili miniaturek mimo ze 2 miesiace temu to zglaszalem, sa miniaturki od innych znalezisk i wiedza dobrze o tym bledzie moze mysla ze samo sie naprawi xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Jo_chca pozdrawiam Opa, mój ulubiony jest pierwszy i trzeci punkt. Nie pozdrawiam ekipę wykopu, ułomna moderacja za jakiś czas da wpis że jakie to innowacje wprowadzą zamiast zrobić poprawki... Co prawda innowacje też będą gówniane działać ale co tam ważne że coś jest, to że #!$%@? to nie ważne ( _)
#moderacja #moderacjacontent #wykop
  • Odpowiedz
  • 0
Ja jeszcze dodałbym te reklamy, które trzeba przeskrolowac, ale w międzyczasie w tle tej reklamy pokazuje wpisy i po przeskrolowaniu ekran automatycznie wraca na początek reklamy i trzeba skrólować raz jeszcze.

Nie działające przyciski od rozwinięcia komentarzy czy pokazania kolejnych, i wszystkie te błędy powodują że coraz rzadziej tu wchodzę. Jak mam się męczyć z oglądaniem strony na przeglądarce w telefonie to wolę zrezygnować z wizyty na stronie niż dostosowywać się do
  • Odpowiedz