Wpis z mikrobloga

@Jo_chca: to przybliżenie w podglądzie i odświeżenie strony mnie rozwala, na początku myślałem, że to przez Safari, bo to też nie jest najbystrzejsza przeglądarka, ale tylko na wykopie tak mam xD
  • Odpowiedz
  • 5
@Jo_chca: po prostu nikt tego nie rozwija, ani nie testuje, #!$%@? jajca. Jak się spieddooli na maxa, to naprawiają na szybko, żeby działało.

Najgorzej, że ludzie za nich testują i mówią wprost co nie działa i co by chcieli, to nawet i to jest zbyt trudne xD
  • Odpowiedz
@Jo_chca
Apka na iOS:
- czasem wczytuje te same posty z gorących od początku xD
- po kliknięciu na przycisk: pokaż post użytkownika z czarnej listy, jeśli w treści był obrazek to się on nie zeskaluje tylko wyświetli #!$%@?, a rozwijany post ukryje wiadomość użytkownika pod spodem
- nie da się kliknąć w zawartość embedowanych filmów na Yt, jeśli film wolno wyświetlić tylko na YT, to możesz przewijać dalej bo nie
  • Odpowiedz
@Jo_chca: To mnie zawsze rozwala jeszcze inny ,,event" ale normalnie na pc w przeglądarce. Jak piszę jakiegoś dłuższego posta, to razem z pisaniem co chwilę przerzuca mnie na górę strony, i znowu zjeżdżam w dół 1 litera i mnie rzuca do góry itd XD
  • Odpowiedz
@Jo_chca: ej myślałem że tylko u mnie tak jest xd dziękuję mireczki za uświadomienie że nie tylko ja cierpię przez przywyczajenie do przeglądania tego szamba
  • Odpowiedz
@Jo_chca: Ja polecam przeglądarkę z adblockiem na telefon.
Miałem to samo 1:1, a nawet zauważyłem, że bateria mi teraz zdecydowanie wolniej topnieje. Posralo ich z tymi reklamami. 10 reklam tauronu jedna po drugiej pomiędzy postami I randomowe wywalanie na samą górę do pierwszego postu xD
  • Odpowiedz
@klokupk: ludzie nie używają apek do stron bo im się nie chce specjalnie pobierać i potem włączać dodatkowego pliku dedykowanego do tylko jednej strony. Wolaąz przeglądarki bo potem mogą swobodnie iść na inne strony albo wejść na wykop z innej strony po prostu
  • Odpowiedz