Wpis z mikrobloga

Mi jeszcze czasem zawieszała się strona i mogłam czytać posty, ale przycisk na rozwijanie tekstu żeby przeczytać całość nie działał. Więc trzeba było odświeżać stronę i od nowa szukać posta który się czytało.
  • Odpowiedz
@Jo_chca: A tam na telefonie. Ja na komputerze przeglądam i teraz świeci mi się po 5 powiadomień przy dzwoneczku i hasztagu i... Po kliknięciu w każde z nich nic się nie dzieje - nie przenosi do danego posta. I to nie pierwszy (i pewnie nie ostatni raz) także ten XD
Ostatnio nie mogłem zaakceptować cookies i 893242859632496 partnerów bo co nie kliknąłem to nie dało się zaakceptować (czy akceptuj, czy
  • Odpowiedz
@Jo_chca: Ja mam wrażenie, że to jest tendencja w całej informatyce, że te aplikacje wyglądają 'niby' nowoczesniej, mają więcej funkcji (zwłaszcza po stronie backendu) a tak na prawdę działają gorzej i wolniej niż 15 lat temu.
  • Odpowiedz
@Wookash071: z moich ulubionych gówno bugów:
- odśwież stronę następnie kliknij w "odpowiedz" i spróbuj strolować do góry - nie da sie bo strona cały czas będzie przenosić cię do pola tekstowego nawet jeśli już raz cię tam przescrollowała
- odświeżony wykop na sekundę jest pokazywany w motywie dziennym, nawet włączony tryb nocny nie pomaga bo serwer side rendering zwraca zawsze html dla trybu dziennego a dopiero JS po stronie
  • Odpowiedz
Najgorzej, że ludzie za nich testują i mówią wprost co nie działa i co by chcieli, to nawet i to jest zbyt trudne xD


@Kolarzino: Najgorzej że ludzie zgłaszają bugi i udoskonalenia a białek w tym czasie usuwa nam listę plusujących i potem twierdzi że nie da się tego przywrócić
  • Odpowiedz
@Jo_chca też dostajesz powiadomienia z dupy, kilka dni po fakcie? Jeszcze to można dopisać XD
Biaueg wziął rogale, banuje grubą i manleta oraz elfika, reklamy są, resztę srał pies i Elo.
  • Odpowiedz
@Jo_chca: Szczerze mówiąc, nie spotkałem się chyba jeszcze z serwisem który miałby aż tak bardzo w dupie swoich użytkowników. Serio, jakakolwiek próba komunikacji, czy coś w tym stylu jest skazana na niepowodzenie. Jest to tym bardziej dziwne, ze jest to strona gdzie społeczność ma dosyć duże znaczenie i chyba warto by było trochę posłuchać ludzi i może dostosować się do nich. Jest to ewenement w internecie.
  • Odpowiedz
ale - czemu nie używacie aplikacji?


@klokupk: Nie po to pozbywaliśmy się Flasha z przeglądarek, żeby instalować apkę do każdego serwisu, który jest na tyle prosty pod względem technologicznym, że każda współczesna przeglądarka go ogarnie.
  • Odpowiedz