Wpis z mikrobloga

@Jo_chca Polecam wersję 5.0.14, ostatnia gdzie mogę powiększyć czcionkę w systemie i jednocześnie w wykopie, poza tym też dobrze działa, pewnie coś napsuli więcej niż poprawili, nawet nie wiem bo używam tą starą wersję. W najnowszych wersjach nie działa mi powiększanie tekstu w aplikacji, jest mikroskopijny i można powiększyć odrobinę tylko.
  • Odpowiedz
@Jo_chca: nigdy mi się nie zdarzyła żadna z tych rzeczy a też czasem mirkuję na telefonie, do tego mam sześcioletni telefon xD
  • Odpowiedz
@Jo_chca tak mnie to zaczęło denerwować, że się dosłownie kilka dni temu na apkę przerzuciłem, ale ona nie ma podziału na strony tylko ma tego infinite scrolla i tak dziwnie przez to ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jo_chca: ja to kocham ze wiadomosci prywatnej na telefonie sie nie da wyslac bo zahacza ci zawsze o a dolna belke i cie #!$%@? na mirko, mimo ze wizualnie przycisk jest mniejszy
  • Odpowiedz
@Jo_chca: przeglądałem gorące, oczywiście strona się sama prześladowała i ten wpis wyskoczył mi jako pierwszy od góry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pro tip: jak długo przeglądacie, to zacznijcie pisać odpowiedź pod którymś z wpisów, wykop zapisze ją jako kopię roboczą. Nie żeby było jakoś łatwo do niej wrócić, ale przy szybkim przewijaniu strony w dół można ją jakoś wyhaczyć. Coś jak zakładka ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Osoby dobrowolnie nie używające firefoxa z ublockiem origin na telefonie są same sobie winne. Internet jest NIEUŻYWALNY bez ublocka.
  • Odpowiedz
@Jo_chca: też tak miałem. Pobrałem adguard'a tak jak ktoś polecił w komentarzach i problem znikł ale nie wiem czy to był dobry pomysł bo lepiej by było jakbym całkowicie zrezygnował z tego portalu xd
  • Odpowiedz