Wpis z mikrobloga

dodaj do tego jeszcze reklamy pomiędzy postami, które nie reagują na scroll i trzeba palcem przesuwać po krawędzi ekranu żeby to gówno przeskrolować XD


@dafi93: ja jak taką widzę wychodzącą u dołu strony to się rozpędzam, żeby ją przeskoczyło haha. Ale wtedy czasem jakiś komentarz przeskakuje, że jednak jest powyżej tej reklamy, mimo, że wcale go tam nie było jak byłam powyżej
  • Odpowiedz
@klokupk: bo wykop to tylko strona internetowa z tekstem, nie uważam, żebym potrzebowała aplikacji pod każdą stronę, na którą zdarza mi się wchodzić, skoro jej funkcjonalności ograniczają się do wyświetlania tekstu, w czym safari jest wystarczające. Nie mam aplikacji pon portale informacyjne, pod jakieś stackoverflow, pod infometeo, pod wikipedię itp, itd. A pewine są. Ale miałabym cały ekran zawalony i musiałabym sprzątać co z tego mi je potrzebne jak brakuje
  • Odpowiedz
@Jo_chca: z tym przewijaniem do góry to już myślałem, że mój Pixel 7 świruje i jest kolejna rzecz, aby go oddać w #!$%@? na rękojmię, bo wyjebywanie neta i rozłączanie połączeń to jest amatorka niegodna takiego producenta
  • Odpowiedz