Wpis z mikrobloga

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

No ja się nie dziwię, że branża tak wygląda, skoro najzwyczajniej w świecie jest ogarnięta przez przegrywów i nieudaczników.

9-17, 3h dokształcania po pracy i kilka godzin w weekendy. Wszystko dla 30k i tym ludziom się jeszcze wydaje, że dzięki temu są na poziomie lekarzy czy notariuszy. Mówię ci, mordo, lekarze i notariusze też pracują za 30k po 10h dziennie i w weekendy. Ja nie mogę, przecież wy mentalnością w niczym nie różnicie się od fizola na emigracji, który chce pokazać światu, jak wyrabia ponad normę.

#it #pracait #programista15k
romyy - XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

No ja się nie dziwię, że b...

źródło: lol

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
Mówię ci, mordo, lekarze i notariusze też pracują za 30k po 10h dziennie i w weekendy.


@romyy: moi znajomi prawnicy non stop muszą sie doszkalać aby mieć te przysłowiowe 20-25k. Znajomi lekarze robią po 1.5 etatu + dyżury aby jakoś wydolić te 20-30k.
  • Odpowiedz
@romyy: A najlepsze, że największe buce i najbardziej toksyczne osoby w it to właśnie ci co to pracują po 12h i wymagają tego od innych. A jak ktoś robi swoje i po 8h zamyka laptopa to mają konkret srake :D Niestety sporo buców z wybujałym ego się zrobiło w it ¯\(ツ)/¯ Ale współczesny niewolnik zawsze jest mile widziany we firmach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@romyy: Mówie ci mordo, każdy lekarz, prawnik i notariusz wyciąga 20-30k nie pracując więcej niż 8 h dziennie, 40h w tygodniu. W ogóle się nie kształcą, nie muszą być na bierząco z procedurami, normami. Oczywiście, że największa kasa jest dla tych co robią albo to czego praktycznie nikt inny nie zrobi albo zrobią więcej/lepiej niż reszta. Kontakty też są ważne bo czasem zaufanemu specjaliście ktoś woli dopłacić niż taniej u
  • Odpowiedz
@romyy: no ale co tam złęgo napisali? Nie chcesz sie dokształcać to zapierniczasz za 10000zł brutto uop jako senior

chcesz 17 000 zł brutto uop czy 20k netto b2b (sufit dla senior deva) to musisz zakuwać po godzinach
  • Odpowiedz
nikt nie zarabia 30k to raz. Dwa 100zl za h to jest bardzo dużo i mało osiągalne nawet w dużo lepszych zawodach. Nie wierz we wszystko co czytasz na wykop.


@NowyStaryMirek: to co mi wpływa co miesiąc na konto?
  • Odpowiedz
@romyy: lol ale o co Ci właściwie chodzi? przecież ten środkowy komentarz napisał samą prawdę i to normalnymi słowy

na początku kariery trzeba się wykazać jak chce się do czegoś dojść + w wielu różnych zawodach ludzie też pracują znacznie więcej niż przysłowiowe 8h - dokładnie tak jak u lekarza czy przedsiębiorcy

no i gdzie tutaj widzisz jakąś nieprawidłowość?

jakieś kompleksy totalne masz
  • Odpowiedz
Nad pitoleniem na temat niskich stawek lekarzy nawet nie będę się zbytnio rozwodził, bo poznałem w swoim życiu jakichś 10 specjalistów


@romyy: ale Ty jesteś ułomny tak? bo porównujesz stawkę specjalisty z branży (obojętnie jakiej) do stawki klepacza kodu po bootcampie xd

to weź teraz porównaj stawkę największego kozaka neurochirurga do stawki kogoś kto w PL klepie CRUD dla banku w Szwajcarii na dobrym kontrakcie b2b ^^

tylko nie porównuj
  • Odpowiedz