Wpis z mikrobloga

Zdziwiło mnie, że 1700 osób popiera taki wpis. Zero refleksji nad integralnością swojego narodu i afirmacja narodu obcego są dla mnie kuriozalne i prowadzi do konkluzji, że jest bardzo duża grupa osób, dla której lojalność narodowościowa jest zbędna. To prosta droga do wejścia w tę lukę przez inne państwa.
#ukraina #polska #ojkofobia #optymizmnajwyzszaformanaiwnosci #4konserwy
kamz_4con - Zdziwiło mnie, że 1700 osób popiera taki wpis. Zero refleksji nad integra...

źródło: 1000010100

Pobierz
  • 234
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamz_4con: lojalność narodowa skończyła się gdy w przestrzeni publicznej zaczęto dzielić Polaków na lepszych i gorszych, na tych bardziej polskich i mniej polskich. Do tego zupełny brak poszanowania drugiej strony, jej potrzeb i interesów, tłoczenie jednego, prawilnego stylu bycia i życia. Skoro masa nie może zaakceptować że bycie Polakiem i obywatelem to dbanie o kraj, granie do jednej bramki i porozumienie ponad podziałami a nie fałszywe slogany, kościółek i partyjniactwo
  • Odpowiedz
. Zero refleksji nad integralnością swojego narodu


@kamz_4con: Przeicez Kofnederaci nie sa zintegrowani z polskim narodem. Preferuja interes Rosji nad PL. Gdy kibolskie prawackie bojówki atakowały polskie kobiety i dzieci na marszach równosci to konfiarze sie oburzali interwencja policji. Konfederaci sami musza sie zasymilowąc aby wyzbyć sie nienawisci do Polaków o innych pogladach, bo ich program jest oparty na tym oparty. Nawet były propozycjie ich zabijania.
  • Odpowiedz
  • 1
@kamz_4con

Zero refleksji nad integralnością swojego narodu i afirmacja narodu obcego są dla mnie kuriozalne i prowadzi do konkluzji, że jest bardzo duża grupa osób, dla której lojalność narodowościowa jest zbędna.


Bardzo dobre opisana ciągota konfabulantów do mateczki rasiji, trafiłeś w punkt
  • Odpowiedz
@kamz_4con: fajnokacap zaskoczony xD
Typie, ziemią i niebem będziemy walczyć z ruskimi i ich poplecznikamj. Dla was nie ma miejsca w Polsce - już tu byliście, a skutki tego jeszcze przez dziesiątki lat będziemy odczuwać.
I tak, jeden młody ukrainiec jest wart więcej niż banda ruskich kolaborantów. Z niego może coś będzie. Z was, jak mawiają Czesi - hawno.
  • Odpowiedz
@kamz_4con: przypominam, że niedawno Konfederacja skrytykowała niezależną politykę Tuska, by Polska jak wolny i niepodległy kraj, sama decydowała jak się bronić. Konfa się zesrała, bo co powie Putin, że pchamy się wojenne...
  • Odpowiedz
@kamz_4con: Co takiego Cię zdziwiło? Fakt, że większość Polaków nie popiera katolickiego "#!$%@?" w twoim domu, rozumienia patriotyzmu poprzez świętowanie klęsk narodowych i kreowanie się na wieczną ofiarę albo chorej nienawiści do Ukraińców i Niemców, przy jednoczesnym wybielaniu własnej patologii? No tak dokładnie jest. Konfederacja ma 18 posłów na 460 miejsc w Sejmie oraz 0 senatorów na 100 miejsc w Senacie. Jest to adekwatna reprezentacja do tego ile osób podziela
  • Odpowiedz
@kamz_4con widzę, że wiele osób wciąż nie rozumie, że można być etnicznie Polakiem, z rodziny która było polska od wieków (na ile da się to potwierdzić chociażby księgami parafialnymi), a wciąż nie dawać #!$%@? o narodowe nadymanie, szczególnie że jest elementem sterowania debilami na równi z religią.
  • Odpowiedz
@kamz_4con: a co konfederacja ma cokolwiek wspólnego z naszym narodem? to że dałn, sośnierz czy inny memcen ma to samo obywatelstwo czyni go kimś lepszym niż obcokrajowiec? zapytam inaczej, czy to, że trynkiewicz jest polakiem oznacza, że zasługuje na większy szacunek niż przypadkowy człowiek zza granicy?
  • Odpowiedz
Zdziwiło mnie, że 1700 osób popiera taki wpis.


@kamz_4con: Zdziwił cię wpis, że ktoś nie lubi populistycznego ugrupowania, które zajmuje się mąceniem w polskiej polityce, robi układy z neofaszystami z AFD, którzy srają na Polskę, a w swych szeregach mają takie podejrzane persony jak Braun? Serio? Masz ty swój rozum czy jesteś konfederackim pelikanem?
  • Odpowiedz