Wpis z mikrobloga

@skalar_neonka: grzybica nie powstaje, to grzyb, coś zakaźnego. Natomiast bardzo wielu ludzi myśli, że ma grzybicę, bo niedokładnie się wyciera - objawy podobne, ale przyczyna zupełnie inna.
  • Odpowiedz
@Sigfried rozstępy na 99%. Jak lekko stracą kolor po jakimś czasie to na 100% rozstępy. I wcale nie muszą się pojawiać tylko przy tyciu. Ja na plecach mam od rośnięcia po prostu, przynajmniej tak się domyślam
  • Odpowiedz
@Sigfried: Te podłużne siniaki, które masz w pachwinie obok jąder, mogą być związane z różnymi przyczynami. Oto kilka możliwości:

1. Uraz fizyczny: Mogłeś doznać urazu w tej okolicy, nawet jeśli nie pamiętasz konkretnego zdarzenia. Częste ocieranie się o coś, np. podczas ćwiczeń lub noszenia obcisłych ubrań, może powodować siniaki.
2. Problemy naczyniowe: Mogą to być wynaczynienia związane z problemami z naczyniami krwionośnymi, takimi jak żylaki powrózka nasiennego (varicocele) czy inna choroba naczyniowa.
3. Infekcje: Niektóre infekcje mogą powodować stany zapalne w tej okolicy, co może prowadzić do powstania siniaków.
4. Problemy dermatologiczne: Mogą to być objawy schorzeń skóry, takie jak zapalenie skóry, wypryski lub inne
  • Odpowiedz
@Sigfried: zacząłeś może być aktywny fizycznie jak to dostałeś? ja mam w dokładnie tych miejscach blizny bo byłem piwniczakiem co nigdy z domu nie wyszedł i z dnia na dzień zacząłem chodzić wiele km dziennie. obcierało się a ja chodziłem dalej i strasznie brzydko się zrosło.
  • Odpowiedz