siedzę tu już z wami prawie dwa i pół roku, jeszcze trochę i będę mógł ubiegać się o wcześniejsze zwolnienie za dobre sprawowanie
bartorex22 via Wykop
- 3
@Teuvo: to tak nie działa, 17 lat tu kwitnę. Świeżak to jest Twoje kojo xd
źródło: 1000016515
Pobierz- 10
Eh.. Jutro jadę na pogrzeb babci z którą nie dane było mi się pożegnać, która mnie wychowała, chodziłem z nią nad rzekę w lesie puszczać łódki z łupinek orzechów albo pudełek zapałkach, która mnie wszystkiego uczyła, która ukrywała mnie przed rodzicami jak bałem się chodzić do szkoły bo mnie gnębili, z którą chodziłem do sklepu na wsi i kupowaliśmy snaki orzechowe, które uwielbialiśmy, która nauczyła mnie gotować, szanować wszystkich, która mnie nigdy
bartorex22 via Wykop
- 1
Jeszcze jako dziecko uciekła z rzezi na Wołyniu do Polski i zaczynała od nowa.. To była cudowna kobieta, taka będzie zawsze w moim sercu
Chup sałatkę je dietetyczna bo chce być tylko Panem a nie otyłym Panem #przegryw #gotujzwykopem #foodporn
źródło: 1000016198
Pobierz@bartorex22: Smcznego, Houp widzę zdrowo się odżywia. SZANUJE.
- 15
bartorex22 via Wykop
- 2
@zssrauamaiw: PSZNE
Mamę kupiła mi dwa rowery elektryczne #przegryw mamę dobra bo chłop dobry
Płodne Julki w okolicy duży c-c #przegryw
@bartorex22: nie znaleziono. Czy chcesz szkor,ystac z wersji pro?
- 13
@bartorex22: Za wszytkie.
źródło: everyone
PobierzEEEE przegryw podejdz tu. NIE PODCHODZ... debil #przegryw
Stosunek z panią divką odbyty za 200zl. A teraz jadę do Katowic no bo gdzie ehhh
#przegryw
#przegryw
bartorex22 via Wykop
- 1
@Firlej_: w Krakowie jest karlica xD
CHUOP po kouchozie będzie jadł pizze typu guseppe, tylko nie może się zdecydować #gotujzwykopem #heheszki #glupiewykopowezabawy
Jaka pizza Boża
- KURCZAK 50.0% (33)
- 4 SERY 50.0% (33)
@bartorex22: Dżuzepina 4 sery ale wrzuć se na to salami jeszcze. Bez salami się nie najesz
konto usunięte via Wykop
- 0
@bartorex22:
4 sery
4 sery
Eh.. Przegryw zawsze będzie przegrywem pije ostatnie piwko Boże i potem przez tydzień nic :( antybiotyki rano wchodzą.. #przegryw
- 585
W sumie jeździł ktoś z was na kolonie za dzieciaka? Co tam się robiło? Pamiętacie jakieś większe odpały?
źródło: 1000025978
Pobierz
bartorex22 via Wykop
- 0
Znalezlismy półlitra w krzakach całe xD i wtedy był pierwszy pocałunek xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
bartorex22 via Wykop
- 0
@bartorex22: ja osobiście uwielbiam nadcziperki jakbyś połączył solone z kwaśnym żelkami bez cukru xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
bartorex22 via Wykop
- 0
@BiednyZaToGlupi: Młot Thora xD
I po gołębiach #nawrocki
Osiągnięcia
Rocznica
od 19.12.2025Rocznica Gadżeciarz
od 27.11.2016Gadżeciarz Mikroblogger
od 30.01.2019Mikroblogger









źródło: 1000035572
Pobierz