Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja zauwazylem, ze w tym roku jest jakas plaga u loszek z nie noszeniem ochraniaczy na cyce? Idziesz ulica i praktycznie kazdej bezwstydnej p0lce widac, ze wszystko sie tam bimba pod koszulka xDDD

kamil-tika - Czy tylko ja zauwazylem, ze w tym roku jest jakas plaga u loszek z nie n...
  • 20
  • Odpowiedz
  • 4
@akaisterne: ale ja nie mowie o tym, ze sie tej piosenkarko-aktorce cos tam bimba bo to akurat zadna sensacja nie jest tylko ja mowie, ze praktycznie kazdej teraz na ulicy zwyklej julce dzieje sie to samo xD
  • Odpowiedz
Czy tylko ja zauwazylem, ze w tym roku jest jakas plaga u loszek z nie noszeniem ochraniaczy na cyce?


@kamil-tika: Nic nowego ta ''plaga'' trwa co najmniej od 2-3, i w sumie ja się dziewczynom nie dziwię bo przy obecnych warunkach pogodowych cycki muszą się niesamowicie pocić. Ale też duża część z nich robi to żeby zwrócić na siebie uwagę bo nie oszukujmy się jest to następna furtka do szczucia
  • Odpowiedz
Problem sie pojawia, jak sie zagapisz i zacznie sie taka drzec, ze ja gwalca.


@akaisterne: Przecież duża część kobiet specjalnie to robi po to żeby się na nie gapili bo mogą sobie w ten sposób owijać typów dookoła palca.
  • Odpowiedz
@kamil-tika: nikt tak nie seksualizuje i uprzedmiotawia kobiet jak kobiety które walczą z uprzedmiotowieniem i seksualizacją kobiet XD

Przypominam że feminizm pozwolił kobietom zajmować się czym tylko chcą po czym większość wybiera jakąś formę prostytucji od zwykłego #!$%@? po onlyfansa xd jednak Arabowie mają rację z ich podejściem do tego.
  • Odpowiedz