Aktywne Wpisy

Czoso +247
Nie mogę przestać myśleć o tym, ze o #afera #lekarz100k dowiedzieliśmy sie tylko dlatego, bo jakiś losowy twitterowicz wyciągnął publicznie dostępne oświadczenia podatkowe. I tylko dlatego sie to udało. Bo nie trzeba było bylo dostepu i narzędzi.
Władza miała info i to ignorowała. Serio XD
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że jakby wykopki miały dostęp do danych z jakimi "zniżkami" (ładne słowo na łapówkę) kupowali mieszkania politycy
Władza miała info i to ignorowała. Serio XD
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że jakby wykopki miały dostęp do danych z jakimi "zniżkami" (ładne słowo na łapówkę) kupowali mieszkania politycy
źródło: image
Pobierz
Lewusx +53
Siemanko, przyszedł czas na kolejną małą aktualizację.
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
źródło: 3139247A-48C0-4EA8-97D3-D42852F577C7
Pobierz




W jakich sytacjach dopuszczacie powrot do partnerki z ktora zerwaliscie? Panna w------a mnie do tego stopnia ze kazalem jej wywalac. Nie jest tak ze mnie zdradzila, skakala na boki czy cos, byla dobra dziewczyna, ale bywalo ze mna manipulowala (fochy za brak zainteresowania itp). Po ostatniej akcji z jej obrazaniem powiedzialem ze mam dosc. Teraz pisze ze rozumie i chce sie zmienic i ze przeprasza i zebym dal szanse. Nie wiem czy jest sens, czy faktycznie sie zmieni i zaraz nie bedzie znowu jazd. Kocham ja i ona mnie i to wlasciwie jedyna rzecz jaka mnie wkurzala, poza tym zlota dziewczyna.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #milosc
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@mirko_anonim: W takich kiedy by mi puściły nerwy, a po przeanalizowaniu tego na chłodno widzę, że przegiąłem i nie było powodu zrywać. Ewentualnie jakby wyszło, że powodem rozstania było nieporozumienie
@mirko_anonim: to dzieciak, a nie kobieta
szkoda czasu, chyba, że chcesz ją traktować tylko jako worek
to jak się zmieni niech da znać.
─────────
@mirko_anonim: to samo mówią pantofle w małżeństwie zniszczeni przez życie i żonę.
Nie zawsze się opłaca.
@mirko_anonim: w żadnych. U mnie nie ma takiej mozliwości.