Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy u was w pracy macie jako benefit możliwość zajęć z języka obcego? Jeśli tak to na jaki chodzicie?
A może uczycie się czegoś we własnym zakresie?

U mnie jest ta pierwsza opcja i tak jak większość kołchozów do wyboru raczej te podstawowe. Fajna opcja tylko problem co wybrać?

#hiszpanski fajnie brzmi, wydaje się łatwy ale biznesowo raczej bezużyteczny i bardziej użyteczny pod kątem zawierania znajomości na świecie
#niemiecki najbardziej go kojarzę z czasów szkolnych, bardzo przydatny biznesowo ale nie czuje do niego chemii xd
#francuski fajnie brzmi, wydaje się mega trudny i również jak powyżej wydaje się też przydatny biznesowo

#praca #jezykiobce #nauka #pracbaza #naukajezykow #europa #biznes #rozwoj #rozwojosobisty #niemcy #francja #hiszpania #duolingo #korpo #zarobki #emigracja #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy u was w pracy macie jako benefit możliwoś...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Moim benefitem jest ze mieszkam w Niemczech i pracuje jako pielegniarz, 90% osob w tej branzy sa glownie zza granicy. Zawsze jak mam mozliwosc pracowania z kims kto jest z Wloch, bylej soviet junion, lub zna angielski na poziomie powyzej B2 - to prosze wrecz ze podczas prywatnych rozmow/czasu wolnego uzywac ich jezykow. W taki sposob moge smialo powiedziec ze moj wloski i ruski sa na poziomie A2 po
  • Odpowiedz
@Kordianyt: Jeszcze dodam zeby nie uczyc sie danego jezyka po tym jak bardzo popularny jest na swiecie, tylko takiego ktory ci sie najbardziej podoba. Mi np bardzo podoba sie turecki i jak wymaksuje swoj ruski i wloski do B2 chce zapisac sie na kurs tureckiego
  • Odpowiedz