Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie ciekawiło jak czuli sie doświadczeni i kompentetni pracownicy Orlenu gdy do gabinetu prezesa wszedł cymbał z politycznego nadania.

Jak to z takim rozmawiać i o czym? Przecież łachtanie ego i wprowadzenie takiego oderwanego z pługa człowieka w sprawy bieżące, który pewnie myśli że jest alfa i omega to musi byc droga przez mękę.

Inna sprawa, jak inni prezesi poważnych światowych firm mogli sie dogadać z kimś takim? Przecież Orlen to jest ogromna państwowa firma i z pewnością, jej prezes spotykał sie z szefami różnych światowych firm. Jak jakikolwiek poważny i doświadczony CEO na świecie mógł dogadać sie z idiotą?

#sejm #polityka #neuropa #obajtek #bekazpisu
Kielek96 - Zawsze mnie ciekawiło jak czuli sie doświadczeni i kompentetni pracownicy ...

źródło: 34ce3c0742d6731d290a911da927d813ec3f5680ac4bf2b3294650885d6a8c9a

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@jedmar: To czemu w takim razie te stare doświadczone osoby nie potrafiły wykręcić podobnych wyników przed przybyciem Obajtka? Jak to się stało, że przyszedł takowy jegomość na stołek prezesa i nagle wszelkie wskaźniki i wyniki finansowe Orlenu poszybowały w górę?
  • Odpowiedz
@Kielek96 w dużych firmach jest hierarchia. Szeregowy kompetentny pracownik nie spotyka się z prezesem.

Od załatwienia tego (tzn. łechtania ego, spełniania zachcianek i przekazania w miły sposób tego co potrzeba) są dyrektorzy i managerowie. Oni nie pierwszy raz spotkali się z takimi ludźmi na stanowiskach wyższych niż oni i wiedzą jak się z nimi obchodzić. Czy to z politycznego nadania czy jakieś rodzinne koneksje - ktoś wyżej ale niekompetentny to normalka.

Co z szefami innych firm? Często szefowie gadają sobie głupoty, a decyzje i szczegóły tak naprawdę podejmują pracownicy niższego szczebla. To tam są negocjacje i taki prezes jedynie może powiedzieć co im wyszło (zresztą nikt nie ma pełnej wiedzy w takiej dużej organizacji i to jakiś zespół musi zebrać całość).
  • Odpowiedz
@Mathas

@jedmar: To czemu w takim razie te stare doświadczone osoby nie potrafiły wykręcić podobnych wyników przed przybyciem Obajtka?"


Może dlatego, że te wyniki to fikcja.

@Deska_o0 oczywiście, że bezczelnie kłamie. Za to mu płacą. Nawet w opisie swojego profilu kłamie :)
  • Odpowiedz
@lewoprawo: Sto procent racji. Pracowałem kiedyś na tym "państwowym" etacie, konkretnie to w muzeum. Mała prowincjonalna instytucja. wliczając księgową, sprzątaczkę i konserwatora było nas w załodze 12 osób. Pewnego dnia przywieźli nam nowego dyrektora w teczce. Zero doświadczenia, w życiu nie pracował ani w muzeum ani w żadnej innej instytucji kultury, wcześniej na jakąś tam część etatu powykładał na uczelni (ale wszyscy wiemy jak praca na uczelni wygląda XD). Nikomu
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: Tak z ciekawości, o ile spadły twoje zarobki w trollowni na nowogrodzkiej po wyborach? Z tego co wiem szmatek płacił całkiem nieźle jak na polskie warunki swoim najlepszym trollom.
  • Odpowiedz
Inna sprawa, jak inni prezesi poważnych światowych firm mogli sie dogadać z kimś takim? Przecież Orlen to jest ogromna państwowa firma i z pewnością, jej prezes spotykał sie z szefami różnych światowych firm. Jak jakikolwiek poważny i doświadczony CEO na świecie mógł dogadać sie z idiotą?


@Kielek96: No wow, skoro taki tępy człowiek zgromadził majątek to idąc twoim tokiem myślenia, jakim ty musisz być imbecylem, skoro posiadasz zaledwie jego promil.
  • Odpowiedz
Tak z ciekawości, o ile spadły twoje zarobki w trollowni na nowogrodzkiej po wyborach? Z tego co wiem szmatek płacił całkiem nieźle jak na polskie warunki swoim najlepszym trollom.


Oranie fejków, przebijanie banieczek, szerzenie prawdy i bólu dupy to nie tylko obywatelski i moralny obowiązek, ale też niesamowita przyjemność. Wszystko pro publico bono i dla dobra Najjaśniejszej.

@RoyKeane:
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: dzielnie wykonujesz swoją pracą, ale wybacz mnie nie cieszy fakt okradania przez brudną pałę który dla ciebie jest wielkim plusem, na szczęście po tylu fuzjach i zyskach akcje Orlenu poszybowały do góry, prawda?
Jak czujesz się z faktem że prowadzisz konto które służy tylko do wybielania osoby którą czeka bardzo długi wyrok?
  • Odpowiedz
@Deska_o0:

Nie spinaj się tak. Dostałeś na tacy fakty niezgodne z twoim światopoglądem. Rozumiem, że za wszelką cenę chcesz się pozbyć dysonansu, ale odpowiadanie agresją tylko potwierdza moje racje. Nawet już nie próbujesz się do nich odnosić, tylko napadasz na mnie/"brudną pałę". Pozdrawiam serdecznie.
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: nie spinaj się tak, dostałeś na tacy fakty niezgodne z twoim światopoglądem (żartuje wiem że go nie masz, a to po prostu praca) więc odrzucasz to co pisałem i skupiasz się na ksywce brudnej pały. Nawet już nie próbujesz odnieść się do pytań co potwierdza że wiesz iż odpowiedź na nie pogrąża osobę której bronisz.
  • Odpowiedz
@Deska_o0:

Do meritum. Tłumaczyłeś sobie dobre wyniki finansowe Orlenu fuzjami. Pokazałem ci czarno na białym, że to nieprawda, bo wyniki sprzed fuzji też były wyśmienite, więc zacząłeś pluć jadem.

artuje wiem że go nie masz, a to po prostu praca


Tanie, tandetne i nieprawdziwe. Dla Najjaśniejszej zawsze pro publico bono.
  • Odpowiedz
Tłumaczyłeś sobie dobre wyniki finansowe Orlenu fuzjami.


@eduardo-garcia: nie, to tylko brednie które sam wymyśliłeś, ja tłumacze je zgodnie z faktami czyli okradaniem Polaków, jak już wcześniej pisałem

zacząłeś pluć
  • Odpowiedz
Przecież Orlen to jest ogromna państwowa firma i z pewnością, jej prezes spotykał sie z szefami różnych światowych firm. Jak jakikolwiek poważny i doświadczony CEO na świecie mógł dogadać sie z idiotą?


@Kielek96: prezesi to spotykają sie na wudeczke i ośmiorniczki, od robienia i negocjowania mają sztab ludzi
  • Odpowiedz