Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie ciekawiło jak czuli sie doświadczeni i kompentetni pracownicy Orlenu gdy do gabinetu prezesa wszedł cymbał z politycznego nadania.

Jak to z takim rozmawiać i o czym? Przecież łachtanie ego i wprowadzenie takiego oderwanego z pługa człowieka w sprawy bieżące, który pewnie myśli że jest alfa i omega to musi byc droga przez mękę.

Inna sprawa, jak inni prezesi poważnych światowych firm mogli sie dogadać z kimś takim? Przecież Orlen to jest ogromna państwowa firma i z pewnością, jej prezes spotykał sie z szefami różnych światowych firm. Jak jakikolwiek poważny i doświadczony CEO na świecie mógł dogadać sie z idiotą?

#sejm #polityka #neuropa #obajtek #bekazpisu
Kielek96 - Zawsze mnie ciekawiło jak czuli sie doświadczeni i kompentetni pracownicy ...

źródło: 34ce3c0742d6731d290a911da927d813ec3f5680ac4bf2b3294650885d6a8c9a

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wybacz mnie nie cieszy fakt okradania przez brudną pałę który dla ciebie jest wielkim plusem


@eduardo-garcia: masz rację tego nie pisałem, swoją drogą to przykre że wstydzisz się własnej pracy
  • Odpowiedz
Kończąc wątek, bo nie mam tu z kim dyskutować. Dostałeś w pysk danymi, które wprost obalają twoją tezę. Wyparłeś się więc tej tezy, a gdy wjechał screen, bełkoczesz coś o okradaniu Polaków i mojej pracy. Na pierwsze nie masz żadnych dowodów, o drugiej nie masz zielonego pojęcia.

Zapraszam do dyskusji jak będziesz miał cokolwiek sensownego do powiedzenia ad rem. Pozdrawiam.

@Deska_o0:
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: przecież nie dostałeś w pysk, a jako że jesteś jedynym posiadaczem takiej części ciała to wychodzi na to że znowu kłamiesz, ale tak, liczymy tylko to co pasuje trollowi udającemu pożytecznego idiotę, reszta się nie liczy, tak samo jak to że super zarządzana spółka nie ma wyników na giełdzie, ale to pewnie spisek żydów
  • Odpowiedz
jak na razie to na kłamstwie zostałeś złapany ty.


@eduardo-garcia: nie, to znowu twoje urojenia które przedkładasz nad fakty:

Na pierwsze nie masz żadnych dowodów, o drugiej nie masz zielonego
  • Odpowiedz