Wpis z mikrobloga

Jak ja mam dosyć tych sk*******w w tych głośnych samochodach, które co chwila w okolicy ryczą tymi swoimi wydechami. Nie da się siedzieć przy otwartym oknie.
Jestem petrolheadem i lubię dźwięk silników samochodów, ale mam nadzieję, że w przyszłości będą radary mierzące głośność samochodów bananowych oskarków i będą się sypały solidne mandaty. Swoją drogą trzymam kciuki, żeby UE coś z tym zrobiła nakazując producentom samochodów i motorów montaż cichych wydechów.

#warszawa #zalesie #motoryzacja #patologiazmiasta
  • 94
  • Odpowiedz
@Piospi mieszkałem w centrum Warszawy i moja pasja do supercarow szybko zmieniła się w nienawiść bo 24/7 byłem terroryzowany przez tych bananowych Ukraińców w różnych ferrari i ich wydechy. Od czasu wojny zrobiło się pod tym względem nie do wytrzymania. Teraz mieszkam gdzie indziej i jeden supercar na dzień jeśli faktycznie przejedzie budzi uśmiech na twarzy a nie złość ;)
  • Odpowiedz
@Piospi: na potrzeby przemysłu używa się obrazowania akustycznego. Typ chodzi po hali z urządzeniem. Urządzenie ma kamerę i zestaw mikrofonów. Wykrywa bardzo drobne nieszczelności sieci pneumatycznych, w hałasie i podczas pracy maszyn i zaznacza je na ekranie, naniesione na obraz z kamery.
Tam gdzie problem występuje na skrzyżowaniach można by montować podobne urządzenia -razem z monitoringniem ulicznym pozwoliłyby zidentyfikować problematyczne pojazdy, a to dałoby uzasadnione podejrzenia, żeby patrol podjechał z
  • Odpowiedz
@Piospi: mój kolega w bmw wydarł wydech, auto ma ze 180 koni, stary śrut który nazwał projekt, jak jedzie to jakby frachtowiec morski dokował pod oknem, nie wiem jak on wytrzymuje na co dzień jeżdżąc, do tego klimy nie używa bo "więcej pali". Do tego jak raz w nocy jechałem z nim i z moim drugim znajomym to przewiózł nas po mieście jadąc prawie 2 paki, od tego momentu nie jeżdżę z nim bo nie dość że prawie się #!$%@?śmy, obudził chyba całe miasto, to kilka miesięcy później #!$%@?ł się na zakręcie o drzewo i przeżył i ... jeździ innym modelem też z wydartym wydechem i też jak debil.

Takich nie nauczysz, tylko mandat.

PS w londynie już od kilku lat to
  • Odpowiedz
  • 1
@PiersiowkaPelnaZiol Oczywiście, nowe cokolwiek musi spełniać normy. Te #!$%@? specjalnie modyfikują swoje szroty tak aby były jak najgłośniejsze, powaga, im więcej huku tym gorsze gówno.
  • Odpowiedz
  • 9
@ChristianHorner: no właśnie nie, z okna widzę, że najczęściej to wsioki w bmkach to robią, golfów w Warszawie już nie widuję w ogóle, gdzie kilka lat temu to na spokojnie można było takiego spotkać

@LoopyMajestic: oczywiście, ale małe penisy w sportowych furach muszą się dowartościować

@mateuszmozol: niestety z mojego okna jest mały widok na ulicę i mieszkam na wysokim piętrze, więc musiałbym mieć super
  • Odpowiedz
  • 8
@Cinos: chyba mam prawo po pracy chcieć obejrzeć serial/film/poczytać książkę w względnej ciszy, prawda? jak zechce mi się posłuchać darcia silników i wydechów to sobie pojadę na tor wyścigowy
  • Odpowiedz
  • 4
@Piospi mozesz tez isc do kina albo do biblioteki
mnie denerwuja piszczace tramwaje, wyjace dzieciaki, szczekajace psy, sasiedzi i dlatego uciekam z miasta
ale zdecydowanie wolalbym przepiecia biegow na odcinie z marchewami z wydechow niz piszczenie tramwajow czy ciagle cykajace swiatla
  • Odpowiedz
@ChristianHorner: Generalnie to wszędzie w Europie jest z takimi rzeczami problem. Bo zabudowa jest mniej lub bardziej ciasna. Ale okazuje się, że w stanach, gdzie mają zazwyczaj chodniki jak nasze ulice to też jest problem.
Tam mają miejsca typu puste parkingi, puste międzystanowe. Jak zawsze problemem ludzi są inni ludzie, którzy widzą tylko na czubek swojego nosa. Jak pisałem, automatyczne działko, choćby z farbą. Za ntym razem może by zatrybili.
  • Odpowiedz
@Piospi: #!$%@? pólmózgi kupiły strzelający wydech i zatruwają życie innym. Mam okna przy ruchliwej ulicy i czasami taki debil #!$%@? jeden z drugim potrafi przejechać autem z ryczącym wydechem na pełnej piździe o 2 w nocy.
  • Odpowiedz
Do tego dorzuciłbym pierdzace awionetki na niebie. Piloci za 2 ziko latający nad miastem to nowy poziom #!$%@? umysłowego i januszerki
  • Odpowiedz