Wpis z mikrobloga

Podawajcie swoje przykłady "genialnych rad" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

„Każdy jest kowalem swojego losu” – wujek, który po upadku komuny wyniósł z zakładu dwie tokarki i toczył dla Niemców z taką przebitką, że w dwa lata postawił 250-cio metrowy dom.

„Żeby kogoś poznać musisz wyjść z domu” – młoda koleżanka, która ma branie nawet w kolejce w żabce.

„Ile można mieszkać z rodzicami?” – kuzyn, któremu teściowie dali na wkład własny a rodzice postawili
wesele, dzięki czemu kasa z kopert poszła na nowe meble i jeszcze zostało na podróż do Chin.

#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #depresja #zwiazki #pracbaza
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 446
@wqeqwfsafasdfasd:

"nie szukaj miłości na siłę, ona cię sama znajdzie" ~ Julczysko z przebiegiem większym niż Jelcz myślące że do facetów laski same podchodzą, zagadują i simpią na portalach społecznościowych tak jak do niej.
  • Odpowiedz
@kptDoopa: pracowalem miesiac w magazynie gdzie trzepali jak w więzieniu na wejściu i wyjściu, drut kolczasty, bramki, ochrona a i tak ukraince wyniosly 2 palety wódki i palete fajek w pilnie strzeżonym obszarze tylko dla zaufanych pracownikow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: Ja wiem, że takie historie rozkradania były. Chodzi mi tylko o to, że takiego czegoś nie można nazwać "wyniesieniem z zakładu", bo wynieść to sobie można co najwyżej komplet kluczy, a nie żeby zapakować na ciężarówkę HDSem tokarkę ważąca minimum tone (w przypadku malutkich maszyn), no proszę was. Jeśli ktoś piszę, że ktoś wyniósł tokarkę z zakładu pracy, to od razu widać że łyknął wujkowe p---------e przy świątecznym stole
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: wszystko w tym świecie to kwestia zwiększania prawdopodobieństwa a nie pewności

"nie szukaj miłości na siłę, ona cię sama znajdzie" jest głupie bo nie zwiększa prawdopodobieństwa ale wychodzenie z domu juz tak (no z tym że jeszcze trzeba posturą mimiką smalltalkiem i zachowaniem okazywać że jest się otwartym na nowe znajomości)
  • Odpowiedz
"nie szukaj miłości na siłę, ona cię sama znajdzie


@Tony47: w tym akurat to trochę prawdy jest.
Ja nigdy nikogo nie poznałem jak chciałem i szukałem, tylko jak miałem to w dupie i żyłem swoim życiem.
  • Odpowiedz
  • 22
„Każdy jest kowalem swojego losu” – wujek, który po upadku komuny wyniósł z zakładu dwie tokarki i toczył dla Niemców z taką przebitką, że w dwa lata postawił 250-cio metrowy dom.


@wqeqwfsafasdfasd Ale co? Nie miał racji? Była okazja, zaryzykował, skorzystał to ma. To że było to mało legalne jest inną kwestią.

Żeby kogoś poznać musisz wyjść z domu” – młoda koleżanka, która ma branie nawet w kolejce w żabce.
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd "słuchaj starszych, starsi są mądrzejsi"

Owszem jakby mnie Warren Buffett zaprosił na rozmowę to tak, ale oni to w stosunku do jakiś emerytów z Polski co od 50 lat ze swojego miasta nie wyjechał i chodzi tylko na bazar i do kościoła
  • Odpowiedz