Wpis z mikrobloga

  • 18
@dobry-informatyg Moim zdaniem wstyd jest dopiero wtedy kiedy w zarządzie znajdzie się kobieta, która jest kompletnie niekompetentna, a jest tam tylko po to żeby wypełnić parytety. Kobiet nadających się na wyższe stanowiska menedżerskie w wielkich firmach jest zwyczajnie wielokrotnie mniej niż mężczyzn nadających się na takie stanowiska i stąd wynika różnica. Wciskając tam byle jaką kobietę, bez predyspozycji do wykonywania tego zajęcia, rzucamy kłody pod nogi kobietom które zapracowany sobie i
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: kobiety najpierw jechaly na garbach facetów w małżeństwie, ale przynajmniej dawaly dzieci, teraz chcą jechać na garbach facetów w firmach g---o dając od siebie.

Współpracowałem z kobietą która była naprawdę konkretną, logiczna, i to była czysta przyjemność . Po kilku miejscach zrobili z niej członka zarządu jednej ze spółek GPW. Nie musiała p-------ć że awansowała przez wstyd albo że ma tzipe
  • Odpowiedz
Ciekawe czy brak kobiet na szychcie czy na zmianie u Janusza kołchoźnika też powinien być wstydem i obciachem, no bo tam też kobiety są niedoreprezentowane( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Abaddon_Profanator: Ja to się zastanawiam dlaczego NIKT NIGDY nie zada tego pytania? Jestem bardzo ale to bardzo ciekaw jakie fikołki by odchodziły, żeby tylko udowodnić że tutaj chodzi tylko i wyłącznie o kasę a nie żadne równouprawnienie.
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: u mnie w firmie IT, było 6 project managerów, z czego 6 project to kobiety managerów + zarzad z dwoma kobietami i jednym zboczeńcem.. "szefem" xD
Takich cyrków nie widzialem,

a pani wyzej, to tępa strzała, chcesz to zarzadu to sobie zrob firme i sobie zarządzaj. A to to nie narzucaj innym woli, chora psychicznie osobo.
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: Pani Sylwia Gregorczyk-Abram i jej podobne, dowodzą właśnie ponad wszelką wątpliwość, że emancypacja kobiet to olbrzymi błąd cywilizacyjny i należy odsunąć samice od wszelkich funkcji decyzyjnych w zorganizowanym, nowoczesnym społeczeństwie jeżeli zależy nam na tym, żeby się ono rozwijało.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_ ja serio nie ogarniam, czy osoby jak ta baba serio wierzą w te brednie czy tak gadają, bo taka ich praca. Osobiście jakbym był ceo jakiejś firmy, to w dupie bym miał ilu facetów czy kobiet zasiada w zarządzie. Jakby małpa podejmowała trafne decyzje, to nawet ta małpa mogłaby zasiadać w zarządzie. Może dlatego, że serio jestem za równością i nie interesuje mnie płeć, kolor skóry czy pochodzenie.
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: ludzie którzy osiągają sukces w biznesie wiedzą, że wstyd to ostatnia z rzeczy jaką trzeba się przejmować.

Uważam, że ta Pani nie powinna być sędzią gdyż w mojej ocenie nie będzie potrafiła zachować bezstronności w dowolnej sprawie gdzie jest kobieta vs mężczyzna
  • Odpowiedz