Wpis z mikrobloga

@Abaddon_Profanator: Nie, tam jest wszystko ok. Tak samo jak u górników, hutników, drogowców, grabarzy, etc. To już nie ma nic wspólnego z "równouprawnieniem" tylko od dawna są to dodatkowe przywileje
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: kto miał kobietę nad sobą w pracy ten w cyrku się nie śmieje XD trafiałem na januszy wyzyskiwaczy ale kobiety to zupełnie inny stan umysłu. W okresie studiów pracowałem w różnych pracach - i fizycznych i umysłowych, wszystkie kobiety, które były nade mną uważały że faceci i kobiety tak samo ciężko pracują, jednocześnie traktowały facetów jak woły pociągowe np. w pracy fizycznej kobieta powyżej 5kg nic nie podniesie, a
  • Odpowiedz
no przecież może otworzyć firmę i wziąć do zarządu same kobiety, where problem?


@MisterMinister: Jakby sobie wzięła kobiety swojego pokroju, to po tygodniu by się pozagryzały( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@StdPtr: Wiem o czym piszesz. Jak jeszcze byłem ze swoją poprzednią dziewczyną, która pracowała w księgowości, to ile ja się nasłuchałem historii o tym, jakie są jej koleżanki z pracy. Im starsza tym bardziej toksyczna i złośliwa. Moja różowa kilka razy przychodziła z płaczem z pracy, przez jedną z nich i otwarcie przyznawała, że lepiej dogaduje się w pracy z mężczyznami.
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: Mam podobne doświadczenia ale tylko z dużo starszym pokoleniem. Teraz mam klientki głównie babki i są super. Ale to może dlatego, że nie pracuję u nich na stałe? Jeśli chodzi o szefów facetów to 9/10 było super, ale wyzyskiwacze też się trafiali. W ogóle kiedyś było bardzo dużo Januszerki, tak samo męskiej i żeńskiej, teraz jest dużo lepiej.
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg ciekawe że jej nie wstyd publicznie opowiadać o swoich uprzedzeniach. Częściowo wyrośliśmy jako społeczeństwa rozwinięte z tego że wstydem jest opowiadać że chciałbyś żeby czarni nie jeździli autobusami, a jak już to żeby siedzieli z tyłu czy chodzić na studia. Nikt normalny nie postuluje żeby Żydów wyrzucać z pracy, a tej babeczce uśmiech nie zadrży jak opowiada że należy prześladować ludzi ze względu na ich płeć
  • Odpowiedz