Wpis z mikrobloga

354 102 + 102 + 10 + 10 = 354 224

10+10 - pracodomy z plecakiem pełnym cegieł i w cywilnych ciuchach, ale niecywilnych butach :D

102 - dzisiejsze #kwadraty, które tak naprawdę były próbą sprawdzenia czy fatalne jazdy w poprzedni weekend były jakimś chwilowym kryzysem, czy "something is no yes". Trauma po tym jak 35 stopni mnie zmiotło z planszy w niedzielę już chyba minęła, bo setka weszła gładko, z normalną (jak na mnie) średnią i normalnym (jak na mnie) tętnem.
Nabawiłem się za to nowej - pierwszy asfaltowy szlif szosą. Ucierpiała kierownica/owijka/guma od klamek i trochę skrzywiłem przednie koło. U mnie lekkie poobijanie, więc w sumie szczęście w nieszczęściu. Nawet do końca nie wiem jak to się stało - zagapiłem się na coś i zaskoczył mnie próg zwalniający na osiedlowej wiejskiej uliczce, a że o kierę się bardziej opierałem niż ją trzymałem, to mnie #!$%@?ło z siodełka i wylądowałem na boku jakoś, oczywiście przytwierdzony butami do korb. Wg stravy 24kmh, stąd stosunkowo niewielkie zniszczenia.

------------------------------------

#kwadraty

5-kwadratowa dziura na północ od Chełmży, którą "zamalowałem" jakimś zygzakiem nawet nie patrząc co to za drogi planując ten kurs. Okazało się 100% asfaltu - tego się nie spodziewałem :)

Max square: 25x25 (-)
Max cluster: 978 (+16)
Total tiles: 3154 (+5)

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #ruszbydgoszcz #100km

Skrypt | Statystyki
cultofluna - 354 102 + 102 + 10 + 10 = 354 224

10+10 - pracodomy z plecakiem pełnym ...

źródło: ypCFTcSLVeiXvKPQH0okZ-cjKzG5JwT_hk8mFiuQtOI-2048x1155

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny: wiadomo, kraksa kraksie nie równa. Mi "wypadła" kiera z ręki na progu, myślę że przy 32 czy 35kmh bym sie wyrwał z pedałów i poleciał #!$%@? wie gdzie, a tak to się przynajmniej położyłem na bok i zaliczyłem kilka metrów szlifa. Teoretycznie film się może urwać jak się gibniesz na krawężnik na światłach przy zerowej prędkości.
  • Odpowiedz