Wpis z mikrobloga

@Pasterz30: no a ja kupiłem 4 lata temu 3 pokojowe mieszkanie w mieście wojewódzkim za 6k za metr, ale co to ma za znaczenie jak wszystko drożeje.

Odpowiadam na pytanie: kupują ci co chcą kupić auto
  • Odpowiedz
@WOiOwnik: to co się stało z ludźmi po covidzie to jakiś dramat, nie dość, że podnosza ceny do granic absurdu to jakoś obsługi dramatycznie spadła.
Po co ci ten otwierany bagażnik z kopa nikt kogo znam tego nie używa, bo zakupy i tak do środka na siedzenie wkładasz.
  • Odpowiedz
  • 0
@cedric dlatego cła cła cła UE nakłada.

Niestety europejscy producenci chcą sprzedać Ci elektryka z stara technologia za 3 lub 4 razy drożej niż chiński konkurent z nowoczesną technologią
  • Odpowiedz
@cichy-spokojny-grzeczny: i jedno i drugie ani praktyczne jeżeli chodzi o przestrzeń dla ludzi i bagażu ani rozrywkowe jeżeli chodzi o wchodzenie w zakręty. No ale jak byś przypadkiem #!$%@?ł się w pieszych to ty jesteś bezpieczny, oni nie mają szans.
  • Odpowiedz
@krzysztof2033 a bo często obładowany jak wielbłąd z zakupów idę i potem brakuje 3 ręki by znaleźć klucz od auta a następnie by klapę podnieść. Zawsze sobie obiecałem że następne auto będzie z takim bajerem

@duzo-jem-paczkow w cx30 coś namieszali w wyposażeniu i grzaną kierownicę ma tylko najwyższa konfiguracja. Z grzaną szybą to faktycznie są problemy nawet Honda ma grzany tylko pasek pod wycieraczki. Jakby zim w Japonii nie było,
  • Odpowiedz
@cichy-spokojny-grzeczny: Ja pierniczę, mój kumpel ma to auto jako służbowe z pracy i w życiu bym nie powiedział, że tyle kosztuje XD Moja Mazda 6 w full wersji z automatem i silnikiem 2.5l kosztowała 180 tys i wygląda z 5 razy lepiej od tej Skody XD
  • Odpowiedz