Wpis z mikrobloga

typowy p0lak, musi być z salonu

typowy Polak to ściąga kilkunastoletniego szrota z rajchu,


@konrado12: No tak bo nie ma nic pomiędzy xD

Sporo tego szrotu jeździ po
  • Odpowiedz
typowy p0lak, musi być z salonu


@Heady1991: A to źle, że musi być z salonu? Ja bym używanego w życiu nie kupił. A silnik np. dla mnie ma znaczenie marginalne. I wyposażenie w sumie też. Czemu? Bo jeżdżę po mieście dom-praca-sklep, mam auto z 2009 roku i przebieg 80500, a drugie 2017 i z 30tys (auto które bardziej użytkuje różowa, nie pamiętam dokładnie przebiegu, ale mogę wrzucić fotki liczników). Przez
  • Odpowiedz
Kto to kupuje


@Pasterz30: Nikt tego nie kupuje, bo OP specjalnie wybrał w konfiguratorze najsłabszy silnik oraz wszystkie możliwe opcje, pewnie z dywanikami i 10-letnią opieką serwisową
  • Odpowiedz
@d3m_: Mam nawet ten sam kolor, ale za późno się obudziłem i jednie wersja "L" była dostępna od ręki a chciałem wersję wyżej, autko do miasta zacne tylko ta trakcja to dramat jak chce się przycisnąć. Zmieniałeś już opony bo wydaje mi się głośna, albo opony albo słabe wygłuszenie.
  • Odpowiedz
@cichy-spokojny-grzeczny sam oglądałem skody ale finalnie postawiłem na Cupre Formentor, za 148k mam 1.5TSI z DSG DQ381 a nie śmieciowe DQ200, grzaną kierownicę, kubełkowe fotele z pamięcią, wtyczkę 230V w bagażniku, radary i inne pierdoły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz