Wpis z mikrobloga

p0lka zaparkowała samochód zasłaniając przejście dla pieszych i stwarzając zagrożenie dla dzieci. Nie bez powodu stworzono przepis zakazu parkowania 10 m od przejścia.

Morda patuski się oczywiście nie zamyka żeby się wykłócać nie mając racji. Wyrąbane w inne dzieci, najważniejsza ja. To są te silne i niezależne kobiety. Potrafią tylko drzeć japę, ale myślenia w tym zero.

#p0lka #parkology #samochodoza #patologiazmiasta #bekazpodludzi
WielkiNos - p0lka zaparkowała samochód zasłaniając przejście dla pieszych i stwarzają...
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 407
@WielkiNos one jeszcze wszystkie wyglądaja tak samo , chude wysokie z tatuażami i proste włosy , znam takie dwie z własnego życia i też takie pyskate karyncie
I te torebusie tandetne przewieszone przez ciało pewnie jakiś guess xD
  • Odpowiedz
@goferek

@WielkiNos: typowa wsiowa karyna, która czuje się uprzywilejowana, bo ma bombelki

A dlaczego wsiowa ? Akurat te paskudne tatuaze typu rękaw to specjalność miejskich karyn
Nie znam ani jednej laski ze wsi która by się tak oszpeciła
  • Odpowiedz
@WielkiNos w głowie mają szambo, bo głosują na tych, którzy likwidują miejskie parkingi xD

Dla nich takie parkowanie to jakiś sport?
Albo przejmują sposób prowadzenia życia od Romów, w sensie ogarniasz życie jeśli cwaniakujesz, oszukujesz, a jak jesteś uczciwy to jesteś fajtłapą.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Jeszcze w ostatnich sekundach idealnie jedzie jakieś BMW pokazujące to o czym mówił facet. Wychodzi dziecko zza tego auta na pasy i koniec.
Ale wiadomo- liczy się tylko MOJE I JA nic więcej. Coraz więcej takich ludzi tworzy społeczeństwo. Oczywiście nie widzą analogii w momencie własnych tragedii.
  • Odpowiedz
  • 25
@szach-perski przy wezwaniu wskaże jako kierującego wymyślonego obywatela kraju z poza EU (np. Gruzji), którego nie można zweryfikować - mandat niemal na pewno poleci wtedy do kosza. No chyba, że osoba wystawiająca mandat będzie miała dowody na jej kłamstwo, ale to naprawdę rzadko się zdarza.
  • Odpowiedz
@WielkiNos @Xargo1
Po tym video powinna dostać 5000 i w przypadku „wskazania Gruzina” skladanie falszywych zeznan ale ten kraj to mem wiec pewnie bedzie 0 zł niech pani robi dalej
  • Odpowiedz
  • 62
@Linnior88 to pewnie wiesz że takie laski ruchają się jak p------e. I potrafią zrobić niezłe smigło z kutasa(σ ͜ʖσ)


@Wiesniak_1 serio? Spermisz nawet w temacie parkowania? Macie wy chociaż odrobinę rozumu czy s----a zalała już wszystko?
  • Odpowiedz
To są te silne i niezależne kobiety. Potrafią tylko drzeć japę, ale myślenia w tym zero.


@WielkiNos: proszę nie zrównuj jakiejś pojedynczej idiotki, do kobiet, które potrafią się same utrzymać nawet i bez faceta. Sama się za taką uważam, ale ja potrafię przestrzegać zasad i kodeksów.

  • Odpowiedz