Wpis z mikrobloga

p0lka zaparkowała samochód zasłaniając przejście dla pieszych i stwarzając zagrożenie dla dzieci. Nie bez powodu stworzono przepis zakazu parkowania 10 m od przejścia.

Morda patuski się oczywiście nie zamyka żeby się wykłócać nie mając racji. Wyrąbane w inne dzieci, najważniejsza ja. To są te silne i niezależne kobiety. Potrafią tylko drzeć japę, ale myślenia w tym zero.

#p0lka #parkology #samochodoza #patologiazmiasta #bekazpodludzi
WielkiNos - p0lka zaparkowała samochód zasłaniając przejście dla pieszych i stwarzają...
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WielkiNos nie, s----a nie zalał mi łba i nie, nie spermie do tej laski. Stwierdzam tylko fakt że taki wygląd oprócz sygnalizowania tego że laska może być z-----a oraz być całkiem niezła w te klocki

P.s. Piszę może bo mogą się trafić wyjątki od reguły, a nie chce wrzucać wszystkich do jednego wora.
P.s. Sam twierdze że laska zachowuje się jak idiotka.
P.s. Sam mieszkam niedaleko podobnego miejsca, i widze ze
  • Odpowiedz
  • 10
@Wiesniak_1 nikogo nie obchodzi opinia spermiarza nt. podniecenia niską inteligencją szonów rekompensujacych to szczekaniem jak pies.

O wiele większy podziw budzi spokój, opanowanie i metodyczne podejście faceta, który jest się w stanie powstrzymać przed przywaleniem jej w ryj.
  • Odpowiedz
@WielkiNos @WielkiNos

@Wiesniak_1 nikogo nie obchodzi opinia spermiarza nt. podniecenia niską inteligencją szonów rekompensujacych to szczekaniem jak pies.


O wiele większy podziw budzi spokój, opanowanie i metodyczne podejście faceta, który jest się w stanie powstrzymać przed przywaleniem jej
  • Odpowiedz
  • 1
Taaaa opanowanie faceta. Jakby przywalił jej w ryj to dostałby kare porządkowa jak za normalnego człowieka a nie jak zwykłego szona.( ͡º ͜ʖ͡º)


@Wiesniak_1 jak ja bym jej przywaliła jako kobieta to bym nie poniosła konsekwencji i o sobie mówiłam, że podziwiam faceta, że umie się powstrzymać. Ty byś jej zapewne zaoferował rimming obsranej d--y wiec się raczej nie dogadamy.
  • Odpowiedz
@uknot dokładnie. Sam mieszkam niedaleko podobnej miejscówki gdzie kazdy parkuję jak chce. I to nie jest kwestia płci czy statusu materialnego. Poprostu niektórzy to debile.
P.s. Ciekawe czy ten facet, temu czerwonemu samochódowi co sto przed nią też zrobił zdjęcie, bo nie wydaje mi sie by 10m od przejścia
  • Odpowiedz