Wpis z mikrobloga

Przez takie osoby jak ta p0lka w naszym kraju będzie z roku na rok więcej aktów terroru, napadów, pobić i kradzieży. To jest niesamowite że praktycznie żadne kobiety na świecie nie postrzegają pajeetów jako atrakcyjnych a nasze witaminki są całe mokre na ich widok. Już teraz wychodząc na miasto wieczorem widzę znacznie więcej grupek pajeetów/mokebe i miejsca w których kiedyś nie bałem się przebywać teraz omijam szerokim łukiem.

#p0lka #bekazlewactwa #polska #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebiezkichpaskow
Miguelos - Przez takie osoby jak ta p0lka w naszym kraju będzie z roku na rok więcej ...

źródło: fsgbfdb

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
@LuigiVampa1: finanse, Kraków.
Ktoś, kto zarabia poniżej 20 to biedota.
Ja zarabiam 17 i wyśmiewają mnie, że oczywiste jest, że żadna kobieta nie popatrzy na takiego biedaka, tyle że mnie bardziej interesuje giełda niż ten wyścig szczurów, bo w dobrym miesiącu to i 60k mam z samej giełdy.
  • Odpowiedz
@sqlserver Kraków jest w topce Polski, w Warszawie jest 1000 - 2000zl brutto w górę w stosunku do mniejszych miast.

Ja mieszkam i pracuję w powiatowym, fajna firma u nas , zarobki powyżej średniej, a praktycznie nikt na stanowiskach młodszy specjalista/ specjalistą czegoś nie dochodzi do 10k brutto.

Magazynierzy w takim mieście mogą mieć po 5-5,5k brutto.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@A_R_P: ja wiem co jest nie tak, poprostu polak nie #!$%@? się w jakieś kłamstwa i obietnice o traktowaniu kobiety jak księżniczkę bo to obietnice wyssane z palca. Ale kobiety wolą pstre obietnice pajeeta i bujanie w obłokach "habibi aj lov ju, ju ar maj princes" i jest w pyte a potem #!$%@? w ziemie z dużej wysokości i płacze że sama z bombelkiem została.
  • Odpowiedz
zastanów się co jest z wami nie tak, że wolą pajeetów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@A_R_P: Ze mną np. jest to że jestem z Polski, a p0lka wieśniara musi mieć faceta OBCOKRAJOWCA bo koleżanki mają i czują się światowe
  • Odpowiedz
@A_R_P: jak wybuchnie wojna z Rosją to pajet bedzie bronił twojej smierdzącej dupy (do chwili twojej ucieczki na zachód) czy krajani którymi gardzisz?
  • Odpowiedz
  • 0
@1624294678: nie gardzę nikim, a wykopki też jednym głosem piszą, że kraju bronić nie będą xD w ogóle z dupy argument, żeby tylko coś napisać. Jesteś upośledzony jak mniemam?
  • Odpowiedz
@Miguelos: czyli masz pretensje o to że ktos woli kogoś innego niż Ciebie? Co Ty jesteś jakiś nienormalny? Siła masz zamiar nakłaniać ludzi żeby uznali Ciebie za atrakcyjnego? Dekret jakiś chcesz wprowadzić?
  • Odpowiedz
@A_R_P: Z jakiegoś powodu w polsce szczytem piękna pustych umysłów jest opalenizna. 8 seansów na solarze i łysy grubas staje się atrakcyjny jak zachodni macharadża. Idzie to w parze z odcienien skóry
  • Odpowiedz
@sqlserver: oj piecze ta sperma w twoich jajcach oj ciśnie, tylko żadna Polka nie chce takiego p0laka nawet widzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) woli bursztynowego księcia z nad rzeki Indus

I bardzo dobrze, nie przekażesz swoich genów i świat będzie lepszym miejscem
  • Odpowiedz
no tak bo oni to sie myją xD


@Paukopulos: na pewno częściej niż polacy. Szczególnie arabowie. Już ich starożytni kronikarze opisywali europejczyków jako brudasów.

będzie ich niedługo plaga w Polsce to sobie powąchasz czym to śmierdzi, a będzie śmierdzieć o wiele bardziej i czesciej niz przy dotychczasowej ilosci polskich piwniczakow
  • Odpowiedz