Wpis z mikrobloga

Przez takie osoby jak ta p0lka w naszym kraju będzie z roku na rok więcej aktów terroru, napadów, pobić i kradzieży. To jest niesamowite że praktycznie żadne kobiety na świecie nie postrzegają pajeetów jako atrakcyjnych a nasze witaminki są całe mokre na ich widok. Już teraz wychodząc na miasto wieczorem widzę znacznie więcej grupek pajeetów/mokebe i miejsca w których kiedyś nie bałem się przebywać teraz omijam szerokim łukiem.

#p0lka #bekazlewactwa #polska #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebiezkichpaskow
Miguelos - Przez takie osoby jak ta p0lka w naszym kraju będzie z roku na rok więcej ...

źródło: fsgbfdb

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
@Miguelos: wsm to myślałem kiedyś jak wy, ale potem nauczyłem się że wystarczy dobrze przetrzepać sakwę pannie ze dwa razy i sama zacznie za tb biegać

stawiacie tzipe na piedestale i potem jest jak jest

zastanowcie się trochę, przegrywacie z typem który nie tak dawno robił dwójkę na ulicy no ja pyerdole hahahaha
  • Odpowiedz
miejsca w których kiedyś nie bałem się przebywać teraz omijam szerokim łukiem.


@Miguelos: Ale to nie p0lki ich ściągnęły a pisowcy. Inna sprawa że nie widziałem jeszcze agresywnego ciapaka.
  • Odpowiedz
wystarczy dobrze przetrzepać sakwę pannie ze dwa razy i sama zacznie za tb biegać


@polskiprogramistaniemaluzu: Po prostu znajdź witaminę chętną na ruchanie i ja wyruchaj to sie zakocha. Nie rozumiesz chyba że przegryw wysypie się na etapie zagadania do niej, a nie na etapie tego że słabo ją wyrucha xD
  • Odpowiedz
@Miguelos:

Przez takie osoby jak ta p0lka w naszym kraju będzie z roku na rok więcej aktów terroru, napadów, pobić i kradzieży.


Babka z ogarniętym ciapakiem sobie buszują po sklepie ogólno-budowlanym, żeby urządzić wspólne mieszkanko, koleś pewnie kokosy zarabia, a wykopki już wydały wyrok, że to jakiś dzikus, co tylko chodzi w nocy z kosą po ulicy xD Koleś dziennie pewnie zarabia waszą roczną wypłatę xD
  • Odpowiedz
@sebastian-rogalski:

boli cie mirek, że nawet taki pajeet z najnizszej kasty rucha juleczki a ty dalej nie trzymałeś żadnej za ręke?


to jest clue całego problemu. Przez rasizm myślą, że są w każdym aspekcie lepsi od tego ciapaka, podczas gdy on pewnie jest menagerem w jakimś korpo a wykopki tyrają za psie grosze w januszeksie nie trzymając nigdy za rękę
  • Odpowiedz
@Miguelos: Nie wierzę, że ktoś po obejrzeniu tamtego wideo będzie atakował zwykłą dziewczynę zamiast typa który się do niej #!$%@?ł xD
  • Odpowiedz
podczas gdy on pewnie jest menagerem w jakimś korpo a wykopki tyrają za psie grosze w januszeksie nie trzymając nigdy za rękę


@Davidozz: to znaczy że powinien tu mieszkać? niech sobie zarabia kokosy u siebie to właśnie z ciebie wychodzi mentalność parobka który uważa że ktoś ma większe prawo do głosu jak dużo zarabia
  • Odpowiedz
zastanów się co jest z wami nie tak, że wolą pajeetów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@A_R_P: Nie nasza wina, że wiele polek ma po prostu kompleksy.
Zamiast brać araba/pajeeta lepiej iść na terapię i przepracować swoje problemy.
Polscy mężczyźni nic z tym wspólnego nie mają.
  • Odpowiedz