Wpis z mikrobloga

Przez takie osoby jak ta p0lka w naszym kraju będzie z roku na rok więcej aktów terroru, napadów, pobić i kradzieży. To jest niesamowite że praktycznie żadne kobiety na świecie nie postrzegają pajeetów jako atrakcyjnych a nasze witaminki są całe mokre na ich widok. Już teraz wychodząc na miasto wieczorem widzę znacznie więcej grupek pajeetów/mokebe i miejsca w których kiedyś nie bałem się przebywać teraz omijam szerokim łukiem.

#p0lka #bekazlewactwa #polska #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebiezkichpaskow
Miguelos - Przez takie osoby jak ta p0lka w naszym kraju będzie z roku na rok więcej ...

źródło: fsgbfdb

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
@A_R_P to z wami jest kurfa coś nie tak! Mówię tu ze swojej perspektywy. Zarabiam dobrze, jestem przystojnym gościem. Mam pasje, ogarniam wszystko od prania, gotowania i czyszczenia chaty. Mam wszystkie zęby, nie mam zakoli i piwnego brzucha. Zasuwam na rowerze, znam języki obce, nie mam byłej żony, dzieci. Kocham zwierzęta, ale wyobraź sobie że nie mogę sobie znaleźć nikogo na życie. Pustaki z imprez czy tindera to nie problem. Ale
  • Odpowiedz
Wolę być samemu niż z kimś na siłę.


@jazdaniebieski2023: to na plus. Wartościowych ludzi nie ma dużo. Ale sam najwięcej co o sobie powiedziałeś to że masz kasę. Na koniec zgeneralizowałeś wszystkie kobiety. No czuć trochę tę frustrację mimo wszystko.
  • Odpowiedz
@A_R_P xD odniosłem się do jakiegoś komentarza ale nie oznaczyłem autora. Pisał o tym że ilu jest gości którzy zarabiają +10 miesięcznie. Generalizuje tak jak wy to robicie. Dla was kazdy chłop to przegryw i gwalciciel. Standardy dobre ale tylko w jedną stronę co nie ?
  • Odpowiedz
@szybki_zuk no tak bo oni to sie myją xD będzie ich niedługo plaga w Polsce to sobie powąchasz czym to śmierdzi, a będzie śmierdzieć o wiele bardziej i czesciej niz przy dotychczasowej ilosci polskich piwniczakow xD
Tylko potwierdzacie to że system wyprał Polakom i zwlaszcza Polkom mózgi, od dawna jest jakiś kompleks że to co Polskie to jest be, a zagraniczne egzotyczne to jest jakaś metafizyka lol.
No ale w dupie
  • Odpowiedz
@LuigiVampa1: to, że większość to mężczyźni to bzdura, jest blisko 50-50.
U mnie w pracy każdy poza może sprzątaczką zarabia powyżej 10k, a takich miejsc jest w Polsce tysiące.
Część jest żonatych, ale jak komuś żona ucieknie do obcokrajowca, to na rynku matrymonialnym jest zerem.
  • Odpowiedz
@sqlserver niech będzie. Nie znam szczegółów, przyjąłem założenie premiujące mężczyzn i na nim pokazałem, że te kilkaset tysięcy samotnych jest niezbyt możliwe.

Przy pół ja pół jest jeszcze mniej możliwe;p

Czekaj, czekaj - ja myślałem i pisałem o netto :p.

Ty o brutto, tak? U nas to są wielkie różnice.
  • Odpowiedz
@LuigiVampa1: ja praktycznie nie znam nikogo zarabiającego poniżej 10k, chyba tylko sprzątaczki zarabiają mniej, bo wiem, że jedna bierze dodatkowe zamówienia na sprzątanie, a jakby zarabiała powyżej 10k to chyba by jej się nie chciało.
Złożenie, że tylko 10% zarabia powyżej 10k nie przekonuje mnie, bo gdyby tak było to nie byłbym na każdym kroku traktowany jak gówno.
Myślę, że 10k to przeciętne zarobki w dużym mieście.
  • Odpowiedz
@sqlserver w jakiej branzy pracujesz? I jakim mieście?

Raczej niemozliwe. Średnie wynagrodzenie na rękę w Polsce to jakiejś 6 700zl na rękę, czyli pewnie koło 10-11 brutto. Skoro to średnie, to wliczają się ludzie po 50k i musi też być sporo ludzi poniżej.

Zresztą przy tym podniesieniu minimalnej teraz jakieś 20-25% Polaków będzie zarabiać minimalną.
  • Odpowiedz