Wpis z mikrobloga

@WyzwolonaPodrozniczka:

Widziałam ten filmik. No co tu dużo gadać... wasz odpowiednik się odezwał :))) Gość z problemami psychicznymi, niską samooceną, ziejący nienawiścią do świata, sfrustrowany i przede wszystkim zazdrosny o to, że ktoś ma c!psko a on nie :))) Trzeba być naprawdę odklejeńcem, żeby zaczepiać obcych, niewinnych ludzi i prawić im takie "morały".


Za to twoj odpowiednik to ta typiara ktora jest nagrywana? Tak samo znacz chlopa i spisz z nim zeby wiedziec czy ma cipsko lub nie? Powiedzial prawde a ciebie zapieklo dupsko ze smial zrobic to co zdecydowana wiekszosc mysli tylko boi sie lub krepuje powiedziec to glosno. Prawdopodobnie jestes takim samym sortem kobiety jak nagrywana dziewczyna
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: termin pozostaje kontrowersyjny wśród rzeczników i badaczy neuroróżnorodności oraz wielu osób autystycznych, ze względu na użycie słowa zaburzenie i z powodu wątpliwości co do jego użyteczności poza kontekstem diagnostycznym

Nie masz racji, z autyzmu jest takie zaburzenie jak z leworęczności
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: a i niezłą projekcja sugerująca, że jak mam problem z negatywnymi określeniami autyzmu to sam jestem autystą xD Czasami wydaje mi się, że twój profil to słaby troll a czasami wyobrażam sobie tłustego kobiecego przegrywa co musi dopiec facetom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tja88 Amerykanin walczy z niebiałymi w Polsce, a nie o freedom of speech czy migracje. Na innym nagraniu fafluni na amerykanskich żołnierzy którzy u nas stacjonują
  • Odpowiedz
Albo prawdy :))) Nie jestem trollem :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: Tak bardzo nie jesteś trollem, że prawdy od idiotyzmu nie potrafisz odróżnić.

Po prostu taka jest rzeczywistość. Normalny człowiek się tak nie zachowuje a ten, który coś takiego popiera też musi być nieźle zaburzony...


Do tego opisujesz siebie, przenosisz swoje problemy na innych i wydaje Ci się że piszesz jakąś prawdę. Co najwyżej prawdę o sobie.
  • Odpowiedz
@maad: Ale masz z tym jakiś problem, czy wymyślasz? Biały z w większości białego, w większości cywilizowanego kraju mówi to, co myśli. Masz z tym problem? Jeśli tak, to może zbierz chłopaków i sprawdzajcie paszporty wszystkim, którzy ośmielają się wypowiadać w imieniu białych, nie będąc w swoim kraju. Tylko co dalej, nie wiem. Brońcie atakowanych? Za to chyba płacimy policji.
  • Odpowiedz
@Tja88: Tak, mam problem z tym że obcy imigrant zaczepia innych obcokrajowców i naszych obywateli w naszym kraju. Wykopki klaszczą a wątpie by chcieli być gnojeni i wyzywani od abominacji jak wyjadą na wakacje albo do pracy za granicę

Tylko co dalej, nie wiem. Brońcie atakowanych? Za to chyba płacimy policji


@Tja88: Nic z tym nie zrobię bo tacy ludzie zawsze tu będą, po prostu staram się zrozumieć
  • Odpowiedz
Widziałam ten filmik. No co tu dużo gadać... wasz odpowiednik się odezwał :))) Gość z problemami psychicznymi, niską samooceną, ziejący nienawiścią do świata, sfrustrowany i przede wszystkim zazdrosny o to, że ktoś ma c!psko a on nie :))) Trzeba być naprawdę odklejeńcem, żeby zaczepiać obcych, niewinnych ludzi i prawić im takie "morały". Naprawdę nikogo nie obchodzi fakt, że jakiś przegryw sobie nie radzi w życiu towarzyskim - to tylko i wyłącznie jego
  • Odpowiedz