Wpis z mikrobloga

@WyzwolonaPodrozniczka p0lka klasycznie, urojony chochoł do walki, kto się nie zgadza z kosmopolitycznym zachwytem nad wszystkimi, tylko nie Polakami, ten przegryw i ma problemy w życiu XD

Więcej tych uśmiechów #!$%@?, żebyśmy wątpliwości nie mieli, jaka zadowolona jesteś, pisząc takie wysrywy. Albo troll, no ale to smutne musisz mieć wtedy życie, skoro musisz pisać takie gówno, zamiast zająć się czymś konstruktywnym.
  • Odpowiedz
@Biskupator: Para sobie stała w sklepie i coś tam oglądali i nagle jakiś obcy koleś zaczął się do nich sapać i obrażać tego faceta (tak totalnie z dupy), zaczął wyzywać go od najgorszych, głównie na tle rasistowskim. A dziewczynie mówił, że jak ona może być z takim śmiec!em i inne takie... Oczywiście cały czas nagrywał swój wyczyn i musiał udokumentować jakim jest psycholem. Para była totalnie zdezorientowana i nie wiedziała
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Znalazłem, o matkoboskoczęstohosko jeżykusłodkimój co za frustrat z tego nagrywającego. Gdyby wyrażenie "przegryw" miało jakąś personifikację to byłby to ten nagrywający. Albo chodząca definicja rasizmu, bo nie wiem jak inaczej to określić.
Alez on kipi od nienawiści, ale czemu nienawidzi to zapewnie sam nie rozumie. ()
  • Odpowiedz
@Filipterka25:
nie chcialo mi sie cytowac

zakladanie ze jakies polmiliona mlodych samotnych facetow sa sami z uposledzeniami, ktore ich by calkowicie dyskwalifikowaly z gry, jest bardzo optymistyczne. niestety to jest raczej margines, szczgolnie ze uposledzeni ludzie tez wchodza w zwiazki, ot, typowa karyna z seba

kompromisy, idealu szukac mi sie nie chcialo, szczegolnie ze ideal i tak bedzie poza moim zasiegiem, bo zwyczajnie bedzie miala lepszych do wyboru - w kazdym razie na dnie drabinki sam u p0lek rowniez nie bede. to jest
  • Odpowiedz
@Filipterka25: już trochę wywalone. Pajet może faktycznie jest ogarniętym gościem z wyższych kast, a Polka może nieźle na tym wyjść. Trochę przesadziłem z reakcją. Dziecko wciąż może być Polakiem choć nieco ciemniejszym, ważne aby wychowało się w Polsce i przeszło przez nasz system edukacji. Polacy muszą się wziąć za robotę i budować dobrą renomę polskiego chłopa. Fajnie żeby i Polki trochę bardziej się szanowały.
  • Odpowiedz
nieeee, poza jednym wyjatkiem to mnie ciagnelo zawsze w strone d00p z cialkiem


@katopa: cope

zakladanie ze jakies polmiliona mlodych samotnych facetow sa sami z uposledzeniami, ktore ich by calkowicie dyskwalifikowaly z gry, jest bardzo optymistyczne. niestety to jest raczej margines, szczgolnie ze uposledzeni ludzie tez wchodza w zwiazki, ot, typowa karyna z seba


@katopa: Jeżeli przegrywa się wyścig z bezzębnym sebą to kim trzeba być, boże xD
  • Odpowiedz
@Filipterka25: czy ja wiem czy cope, z otoczenia jak pytalem znajomych to jedynie same loszki mysla, ze ktos na wieszaki leci, no i cuckoldy jak ty moze

no a jak przegrac z seba, wystarczy byc w innym miejscu niz trzeba, no i sila rzeczy jak laske kreci seba to i pewnie nie bedzie ona krecic kogos kto nie ma deficytow intelektualnych i nie mysli tylko o ruchaniu

nmzc
  • Odpowiedz
czy ja wiem czy cope, z otoczenia jak pytalem znajomych to jedynie same loszki mysla, ze ktos na wieszaki leci, no i cuckoldy jak ty moze


no a jak przegrac z seba, wystarczy byc w innym miejscu niz trzeba, no i sila rzeczy jak laske kreci seba to i pewnie nie bedzie ona krecic kogos kto nie ma deficytow intelektualnych i nie mysli tylko o ruchaniu


@katopa: dwa razy wielki
  • Odpowiedz
@Biskupator: no dno absolutne. To już jest desperat tego pokroju, co jest w stanie ludzi zwyczajnie pozabijać, bo nie radzi sobie z własnym gniewem i życiowymi niepowodzeniami. Takie jednostki powinny być całkowicie odseparowane od społeczeństwa bo mogą być niebezpieczni.

@pan_dudzian A mi tym właśnie zaimponował. Bo rzucić się na kogoś to najłatwiej a jego opanowanie jest godne podziwu. Nie kręcą mnie faceci, którzy nie kontrolują własnych emocji :))) Nie
  • Odpowiedz
@Filipterka25: ale jaki cope przyglupie, karyny zawsze w lewo, to ze ty jestes z tych co wychodza z plebsem z zabki czy biedronki to juz twoja sprawa, ja z plebsu chce wyjsc, a nie w nim siedziec kolejne pokolenia. chociaz obstawiam ze nic tam nie ruchasz i tak, bo cuckoldo-whiteknightem wali bardziej niz z dziby p0lki po erazmusie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz