Wpis z mikrobloga

@jan-banas: ludzie czy wy dalej nie ogarniacie, że to troll? Gdzie normalna baba by siedziała na przegrywowych tagach i w kółko wszystkim odpowiadała
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka:

A to, że większość taka jest i tak myśli to ja wiem, nie musisz mi mówić :))) Was przegrywów/mizgoinów i nieudaczników jest znacznie więcej, więc macie się z kim solidaryzować :))) Tragicznie to świadczy o męskim rodzie i zwyczajnie przynosicie mu wstyd :)))


odklejki sie leczy :) jezeli sam sie ktos nie szanuje dlaczego ktos inny mialby szanowac taka osobe? :) zabolalo? to dobrze, moze zostaly ci jeszcze jakies
  • Odpowiedz
@Hariel: Nie no pewnie, bo miarą prawdziwego mężczyzny jest reagowanie agresją na każdy konflikt :))) Tylko tyle właśnie p0lusy potrafią, dać w gębę i nic więcej, bo po co wysilić się intelektualnie :)))

@JohnRamboo A jeżeli koleś jest brzydkim przegrywem to dlaczego laska miałaby mu dać doopy? Taka sama logika. A odpowiedz sobie na to sam :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka:

A jeżeli koleś jest brzydkim przegrywem to dlaczego laska miałaby mu dać doopy? Taka sama logika. A odpowiedz sobie na to sam :)))

jest multum odpowiedzi na to pytanie xD co nie zmienia faktu ze to #!$%@? i nie trafione porownanie :)
  • Odpowiedz