Wpis z mikrobloga

@windows95: Wiem o tym, nie trzeba mi tłumaczyć. Mogą tu szczekać i się oburzać, ale fakty są jakie są. Straszni są tacy ludzie. Dopóki nie zaczną odbierać świata inaczej, nie mają szans na normalną egzystencje i nawiązanie jakiejkolwiek relacji - choćby koleżeńskiej. Trochę mi ich szkoda z jednej strony ale z drugiej sami są sobie winni bo nie chcą nad sobą pracować i nie mają w sobie pokory. Ich sprawa
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: masz ode mnie w pysk za używanie autyzmu w negatywnym wydźwięku, tak to pal gume bo same nudy podajesz odkąd masz tu konto

Ale fakt, sfrustrowane wykopki będą ci #!$%@?ć osiem godzin xD
  • Odpowiedz
Z genetyką też szału nie ma xD Ale tak, zgadzam się, że używki i fastfoody to jakaś plaga wśród p0lskich facetów. To wszystko się odbija na wyglądzie, na twarzy, na ciele. Ludzie sobie nie zdają z tego sprawy.


@WyzwolonaPodrozniczka: Zgadzam się. Fastfoody i alkohol to plaga wśród polskich mężczyzn.
  • Odpowiedz
j sami są sobie winni bo nie chcą nad sobą pracować i nie mają w sobie pokory. Ich sprawa jaką drogą podążą, aczkolwiek jak i tak uważam, że większość osobników jest już tak zaawansowana, że z nich nic nie będzie... jest po prostu za późno, za duże braki do nadrobienia


@WyzwolonaPodrozniczka: Podstawowy problem jest taki, że ci ludzie sami nie chcą żeby coś z nich było i zamykają się w
  • Odpowiedz
  • 0
@WyzwolonaPodrozniczka

@deziom: I to jeszcze jak xD Ale nie taki był wcale mój cel... Po prostu taka jest rzeczywistość. Normalny człowiek się tak nie zachowuje a ten, który coś takiego popiera też musi być nieźle zaburzony...


Niestety chorzy ludzie, zawsze znajdą sobie wytłumaczenie niepowodzeń. Jak nie słynne p0lki same w sobie, to murzyn czy pajet.
  • Odpowiedz
  • 3
@Cztero0404 Jeśli jej własny ojciec nie nauczył szacunku do siebie, to obcy facet musiał to zrobić.

Metoda dość kontrowersyjna ale facet ze swojego amerykańskiego punktu widzenia mówi samą prawdę. Dziewczyna jest białą blondynką, czyli ideałem piękna w większości krajów świata, a spotyka się z Hindusem, którzy w USA słyną z braku atrakcyjności, kiepskiej higieny i desperacji w poszukiwaniu kobiety. Pewnie naściemniał jej w komplementach i o sobie, jak to ta nacja
  • Odpowiedz
Jeśli jej własny ojciec nie nauczył szacunku do siebie, to obcy facet musiał to zrobić.


@Dlkvv: Tobie to się chyba coś w głowie przestawiło, gówno cię obchodzi jakaś obca baba. Jeśli nawet ją omotał to jej problem, absolutnie nie mój, nie twój nie jakichś wykopków. Tak jest uznawana w większości krajów świata za atrakcyjną pewnie, ale atrakcyjność nie równa się mądrość a nikt nie jest w stanie naprawić świata.
  • Odpowiedz
  • 3
@Cztero0404 Myślisz egoistycznie i bardzo krótkowzrocznie. Jak Pajet zrobi dzieciaka i ucieknie do Indii, to my wszyscy będziemy się składać na alimenty z podatków :)

Poza tym, jeśli staruszka będzie próbowała wejść pod nadjeżdżające auto, to też nie zareagujesz, bo to nie Twój problem? Może gdyby kilka osób powiedziało tej dziewczynie prawdę wprost jak ten Amerykanin, to zaczęłaby rozsądnie myśleć i wyszłaby z tego bez większego uszczerbku.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Ja myślę, że chcą, ale żeby to nie wymagało wysiłku. Po prostu ma być tak a nie inaczej bo ja tak chce i tyle. A to nie jest tak, że coś jest dane odgórnie, trzeba na wiele rzeczy zapracować. Nie zawsze też się da, szczególnie jak to dotyczy drugiego człowieka, który ma wolną wolę i może sam decydować o tym z kim się chce zadawać... ale zmiany zawsze należy
  • Odpowiedz