Wpis z mikrobloga

@Filipterka25: lol, jaki ideal urody, przeciez to jakas deska z krzywa morda

cale clue tematu kreci sie wokol tego, ze p0lki (i cuckoldy takie jak ty) daly sie zaprogramowac, ze bialy polak gorszy od kazdego brazowego, kiedy wiekszosc czasu bedzie odwrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lol, jaki ideal urody, przeciez to jakas deska z krzywa morda


@katopa: Jankes się odpalił jakby to była jego ukochana z dzieciństwa. Plus, no sorry: https://wykop.pl/wpis/76487245/dobijam-powoli-do-30-tragedii-nie-ma-jak-chodzi-o-
zdecyduj się co do wyglądu kobiety: ma być chuda, puszysta czy mieć penisa, bo to się nie komputuje.

cale clue tematu kreci sie wokol tego, ze p0lki (i cuckoldy takie jak ty) daly sie zaprogramowac, ze bialy polak gorszy od kazdego brazowego, kiedy wiekszosc czasu bedzie odwrotnie ( ͡
  • Odpowiedz
Ale nie wmawiajmy ze nie ma pracy albo stabilizacji pracy.


@Dentka7: Dosłownie dostałeś dowody, że jest na tym tle problem, ale wypierasz.

Moja zona tez nie pracuje tylko zajmuje sie dzieckiem.


@Dentka7 To daj znać, jak już wróci z macierzyńskiego/rodzicielskiego do pracy, czy aby na pewno jest równo traktowana w robocie.
  • Odpowiedz
Dosłownie dostałeś dowody, że jest na tym tle problem, ale wypierasz.


@Filipterka25: Skomentowalem ze zmienilas temat. Wypieram dowody, ze sa problemy systemowe - bo nie ma zadnych dowodow. Sa problemy ze kobiety nie ma tego czego chca - zwiazane z odczuciami i obawami. Zwykle ankiety a nie fakty.

To daj znać, jak już wróci z macierzyńskiego/rodzicielskiego do pracy, czy aby na pewno jest równo traktowana w robocie.


Nie planujemy powrotu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Filipterka25 ale ja na tinderze wcale najgorzej na świecie sobie nie radziłem, nawet stamtąd mam pewnie przyszła żonę

Po prostu stwierdzam fakty.
Polska to nie chiny, ale i tak duża kilkaset tysięcy młodych facetow przez tobie podobnych przygłupów skończy jako kawalerzy, bo sprowadza się tutaj same wierze, przy i tak dużym deficycie macior + żydowska propaganda
  • Odpowiedz
nawet stamtąd mam pewnie przyszła żonę


@katopa: Oceńmy uczciwie - ładniejsza od tej z Hindusem?

kilkaset tysięcy młodych facetow przez tobie podobnych przygłupów skończy jako kawalerzy, bo sprowadza się tutaj same wierze, przy i tak dużym deficycie macior + żydowska
  • Odpowiedz
Ale co Ciebie to kur$%^& obchodzi kto kogo woli?


@maciej-kozien: Bo może, #!$%@?, nieprzystosowani kulturowo ludzie nie powinni u nas mieszkać? Bo może lepiej się żyje w społeczeństwie kulturowo jednolitym lub chociaż podobnym? Dość nam ukraińców, żeby jeszcze pakoli i pajetów ściągać, fajnopolaczku.
  • Odpowiedz
termin pozostaje kontrowersyjny wśród rzeczników i badaczy neuroróżnorodności oraz wielu osób autystycznych, ze względu na użycie słowa zaburzenie i z powodu wątpliwości co do jego użyteczności poza kontekstem diagnostycznym


@jukel: piszesz, jakby autyści to byli tylko ci stereotypowi geniusze, którzy mają problemy z komunikacją międzyludzką i układają godzinami równo klocki, ale za to są wybitnie uzdolnieni w wąskich dziedzinach. Autyzm to spektrum - można być zarówno wysoko funkcjonującą osobą, która
  • Odpowiedz
@Filipterka25:
tak, ladniejsza, zdjecia nie wrzuce oczywiscie, wiec w tej chorej glowie projektuj sobie co tam chcesz

typie, nie da sie wyrwac kogos kto nie istnieje, tak samo jak pieniadze nie rosna na drzewach, kiedy dla mlodych polakow brakuje kilkuset tysiecy dzib do zalania oczywistym jest ze ktos zostaje na lodzie, szczegolnie kiedy do kraju sprowadza sie tylko jeszcze wieksza konkurencje. tak, najwiecej typow co skonczy samotnymi to najnizsza klasa,
  • Odpowiedz