Wpis z mikrobloga

Jest taka sieć punktów z bubble tea - nazywają się Crazy Bubble. Mają 205 lokali.
https://www.crazybubble.pl/

Pod koniec maja córka namówiła mnie na kupno napoju w ich kieleckim lokalu. Wg menu są dwie pojemności - 0,5 i 0,7 litra. Wzięliśmy ten większy. Coś mi ten kubek nie leżał więc sprawdziłem - do deklarowanego 0,7 litra weszło pod brzeg ~615 ml.

Ponieważ nikt z ww. nie odpisał mi na maila, napisałem pismo do WIH.

W załączeniu odpowiedź. Wrzuciłem im to na fb to oczywiście usunęli :)

Fajnie muszą ruchać ludzi na tych kubkach w skali dnia, miesiąca czy roku.

#januszebiznesu
ponury_stefan - Jest taka sieć punktów z bubble tea - nazywają się Crazy Bubble. Mają...

źródło: IMG_20240628_125652

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: z knajpami i winem lanym na kieliszki to w ogóle dramat, wstyd mi za 20zł sprzedawać to, bo to byłoc wino z kartonu z makro, ale jak laliśmy za dużo to właściciel się #!$%@?ł i kazał nam odmierzać miarką xD
  • Odpowiedz
@kujukuju: sprawdź na wypadek wagę - mi tak ostatnio rzeczy dziwnie wychodziły w gotowaniu, okazało się, że waga się zepsuła i przekłamywała czasem +/- 20g, czasem 3g, czasem 50g mimo tarowania. Też waga Silvercrest, ale innego typu no i ma pewnie z 10 lat albo więcej.
  • Odpowiedz
Należy czasem zwrócić uwagę na pizzę - tam to dopiero dymają. Niby różnica 2-3cm a nagle robi się 20-25% mniej pizzy.
  • Odpowiedz
@Tyrande: W Crazy bubble też można wziąć sobie bubble tea z tapioką - biąłą albo czarną. Polecam herbatę matchę z tapioką i bez cukru.
Mi smakuje.
  • Odpowiedz
@kujukuju: zgłoś , na wage mąki jest tolerancja bo mogli warzyć z wieksza wilgotnościa i wyschła, ale nie tyle. Wieć mogą warzyć 980 - bo może jest morka i nasypiemy za duzo.
  • Odpowiedz
@Tyrande: sklepy azjatyckie mają (shin food we wrocku na przykład) ale kuleczki z tapioki do ugotowania widziałam też a auchan w sekcji kuchnie świata. Ogółem same w sobie dużo smaku nie mają, ale jak dobrym napojem zalejesz to są super dodatkiem
  • Odpowiedz