Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy według Was możliwa jest zmiana życia w wieku 28 lat? Nowa kariera, może nowe studia, nowe znajomości, próba założenia rodziny?

Mam wrażenie, że moje ostatnie lata wycięła mi z życiorysu depresja i zaburzenia lękowe. Obiektywnie może nie jest źle, ale to nie jest to miejsce w którym chciałabym być w życiu. Myślę nad zmianą, ale w głębi serca czuję, że to może być za późno. Że wszyscy rówieśnicy układają sobie życia, a ja po wielu latach walki z depresją dopiero teraz czuję chęć i chce doświadczać i spróbować poukładać je na nowo. Jakie macie doświadczenia? Zaczynaliście kiedyś od początku? Udało się Wam?
#depresja #pytanie #pracbaza #rozwoj



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: ludzie zmieniają zawód po 40 i startują od nowa, ja nie wiem obecny 20 latek ma chyba myślenie że żyjemy w średniowieczu i zdechnie na gorączkę w wieku 30 lat czy o #!$%@? chodzi xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Mam w rodzinie przykład totalnej zmiany życia w wieku 40. lat u mężczyzny. Ślub z super kobietą, dwoje dzieci, wybudowany dom, nowa praca itd. Naprawdę zmieniło się na lepsze życie, więc jest to możliwe tylko każdy ma inny czas. Warto spróbować w swoim tempie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zrobiłem taki "reset" będąc 4 lata starszy. Tylko jeszcze zmieniałem kraj.

Najlepsza decyzja ever. Co więcej, myślę że teraz jestem najlepszą wersją samego siebie jaka kiedykolwiek była ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Śmiało ziom atakuj. 28 lat, idealny wiek, dojrzałość emocjonalna już jest, wiesz czego chcesz, stawiaj cele i realizuj czy coś takiego.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: od siebie powiem, że czas i tak upłynie. Kojarzysz żart, jak żona pyta męża ( staż małżeński 25 lat), o czym tak myśli? "Gdybym po ślubie ja zabił, to bym dzisiaj wychodził". Żart bardzo głupi, ale chodzi o to, że czas i tak upłynie i tak. Zapisz się na studia, poznaj tam kogoś. Powodzenia
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): W każdym wieku możesz całkowicie zmienić swoje życie. Dla przykładu, moja matka po 30-tce z trójką rozwydrzonych dzieci napisała maturę, poszła na studia i skończyła je, jednocześnie pracując i nas wychowując, dodatkowo imała się różnych małych fuch żeby tylko nam niczego nie brakowało. Tak więc działaj, z celem będzie lepiej, będzie cię motywował, tak jak moją matkę motywowała wizja wyrwania się z biedy i zapewnienie nam lepszego życia.
  • Odpowiedz
Czy według Was możliwa jest zmiana życia w wieku 28 lat? Nowa kariera, może nowe studia, nowe znajomości, próba założenia rodziny?


@mirko_anonim: Niestety jest to niemożliwe. Proponuję udać się do najbliższego zakładu pogrzebowego - wybrać sobie już trumnę, opłacić pogrzeb i czekać aż umrzesz.

A tak na serio mam kumpla, któremu w czasach mlodosic psycha siadła, 3 razy podchodził do studiów, 3 razy oblał, pracował za ochroniarza w biedronce, w
  • Odpowiedz