Wpis z mikrobloga

Te baby co piszą, że stały obok coli w biedronce i czuły zapach kebaba i przytyły to jest w tym dużo prawdy. Ja wyszedłem z keto, bo kusiły mnie węglowodany i na początku liczyłem kcal i jadłem lody, chipsy, czekolady nie przekraczając zapotrzebowania lub przekraczając o max 300 kcal i nie minął miesiąc i już spodnie robią się ciasne, zważyć się i zmierzyć się w pasie się boję, a normiki i tak powiedzą, że keto sekta szurska i wystarczy liczyć kalorie i można się jeść co chce. #!$%@? MNIE TO. znowu mam wrócić na keto mam refluks żołądka nie mogę jeść większości produktów, a zboża itp też nie bardzo, bo zjadłem pringelsy 3 opakowania i czuć w żołądku że to z Ukrainy kukurydza. Tak samo bułki i makarony te najtańsze z biedry. #keto #odchudzanie #dieta
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cechini_Mistrz: jest masa rzeczy, które mogą hamować Twoje odchudzanie- robiłeś badania? Tarczyca, insulina, glukoza tak na dobry start? Jakie gotowce kupowałeś na keto, bo byłem przez chwilę i jest tego naprawdę mało 😅
  • Odpowiedz
@Cechini_Mistrz: najgorsze jest na keto, jak przypadkiem zjesz sobie na raz 3 paczki pringlesów, lody i czekoladę i przekroczysz zakładaną miesięczną kaloryczność o 40 tys. kcal.
  • Odpowiedz
@Cechini_Mistrz: najgorsze jest popadanie ze skrajności w skrajność. Ja byłem przez tydzień na wakacjach i nieco odpuściłem. Tzn, starałem się ograniczać węgle, ale bez przesady. Jadlem duzo owoców, bo byłem w egzotyce, gdzie wybór był na tyle kuszący, że byłbym idiota, gdybym z tego nie skorzystał...do tego kupe owoców morza, ale niekiedy z węglami, jak np różnego rodzaju krewetki, czy inne scampi, w panierce itp. Zdarzylo mi sie też poprobowac
  • Odpowiedz
@Witaj_przyjacielu: przecież to ty gadasz głupoty,jak wierzysz w keto to jesteś na poziomie antyszczepionkowców, zwłaszcza z tą agresją xD weź sobie kawkę z mlekiem i cukrem wypij obok diety pudełkowej znowu to na pewno spadnie.
A poza tym retencja wody od węgli tak jak wyżej.
  • Odpowiedz
bo zjadłem pringelsy 3 opakowania i czuć w żołądku że to z Ukrainy kukurydza


@Cechini_Mistrz: 3 paczki pringelsów to 2700 kcal, to masz już załatwione na cały dzień zapotrzebowanie kaloryczne, a mówisz, że przekraczasz max. o 300 kcal ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Witaj_przyjacielu: no to zgadnij co robi operacja bariatryczna. Zmniejsza żołądek żeby mniej można było jeść, bo otyłość/nadwaga to zwykle problem związany np za dużym apetytem. Mogliby trzymać ludzi na deficycie (w sumie sam pobyt w szpitalu to jest od razu deficyt, z tym jakie porcje tam dają xd większość ludzi w szpitalu przecież chudnie jeśli nie jedzą niczego innego), a leki odchudzające dopuszczone do uzytku w polsce to 2 zmniejszające
  • Odpowiedz
o zmniejszenie ilości hormonów związanych z apetytem bo te produkowane są w żołądku.


@BiuroInterwencjiObywatelskiej: Co finalnie prowadzi do uwaga uwaga? Zaspokajania głodu mniejszą ilością kalorii. Fizycznie niemożliwe jest żeby być w deficycie i tyć (nie mowię o jakiś dobowych wahaniach w związku z zatrzymaniem/utratą wody)
  • Odpowiedz