Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś zastanawiał się jak wyglądają podłogi u ludzi bardzo bogatych (wykopowy programista 15k to przy nich biedak) to trzymam ją w rękach. Deska dębowa w klasie super select bez sęków i bieli. Szerokość 25 cm długość od 200 cm do 500 cm. Montuje teraz prawie 300 M2 w jednym z warszawskich apartamentów.

#remontujzwykopem #wykonczenia #budownictwo #budowadomu #nieruchomosci
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Lowca90 - Jeśli ktoś zastanawiał się jak wyglądają podłogi u ludzi bardzo bogatych (w...

źródło: temp_file8899814792382523382

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
Zabawne, że kiedyś coś takiego było normą a dzisiaj jest wyznacznikiem prestiżu


@apeee: Zielony ład mój bracie. Za 20 lat będziemy mieszkać w warunkach jak ludzie w XIX wieku
  • Odpowiedz
ITT: wykopki z portalu dla przegrywów bragują się podłogami w swoich gównodomach

fun fact: nikogo ta wasza podłoga nie obchodzi, wydaliście na nią kasę licząc, że tłumy będą się zjeżdżać jak do Lichenia oglądać oblicze Świętej Panienki a tu klops, koledzy nie pochwalą bo pewnie mają to samo albo lepsze, biedaki z internetu przed którymi #!$%@? się tym gównem na atencje nie wiedzą co to jest i ile kosztowało, a sąsiad starych
  • Odpowiedz
Mam drewnianą podłogę - specjalnie rustic (ale bez bieli) bo select wygląda zbyt idealnie i jest trochę bez sensu. Podłoga jest przyjemna, cieplutka jak się po niej chodzi bo drewno jest dobrym izolatorem (podłogówka pod deską 20mm to trochę bezsens, nie mówiąc już o tym, że nie można jej przegrzać). Ale jest to tak miękkie gówno, że byle pierdoła upadnie i się robią dziury. I nie ma tu znaczenia czy warstwowa czy
  • Odpowiedz
@Lowca90: może 17 lat robisz podłogi ale wykopek wyżej jest codziennie ekspertem od czegoś innego, polecam profil od podłogi dębowej przez f35 i ufo kończąc za masturbacji analnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lowca90 moja stópka codziennie jest pieszczona przez dębową deskę (ale tylko wynajmuje, więc ciągle jeszcze biedak ( ͡º ͜ʖ͡º) więc mi tutaj nie #!$%@?, bo to co ty pokazujesz to warstwowe gówno z fornirem - też miałem kiedyś ten szajs - szalenie niepraktyczna, wolałbym dobry panel.
  • Odpowiedz
@smk666: Dom to nie bogactwo, inteligentni i bogaci ludzie kupują duży apartament w centrum miasta. Nie zdziwiłoby mnie gdyby właściciel takiego mieszkania miał też i domek gdzieś na obrzeżach miasta.
  • Odpowiedz
Deska dębowa w klasie super select bez sęków i bieli.


@Lowca90: Myślę, że ta twoja wspaniała deska to scam sklejony z kawałków - coś jak #!$%@? szynka z supermarketu XD
  • Odpowiedz
@Lowca90: #!$%@? jak ja zobaczyłem kiedyś że typ miał prawie 100 metrów bieżących, ocieplanego podjazdu i kostki dookoła domu, tak że nie musiał nigdzie odśnieżać to wtedy mi #!$%@? do żołądka wszedł z zazdrości.
  • Odpowiedz