Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś zastanawiał się jak wyglądają podłogi u ludzi bardzo bogatych (wykopowy programista 15k to przy nich biedak) to trzymam ją w rękach. Deska dębowa w klasie super select bez sęków i bieli. Szerokość 25 cm długość od 200 cm do 500 cm. Montuje teraz prawie 300 M2 w jednym z warszawskich apartamentów.

#remontujzwykopem #wykonczenia #budownictwo #budowadomu #nieruchomosci
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Lowca90 - Jeśli ktoś zastanawiał się jak wyglądają podłogi u ludzi bardzo bogatych (w...

źródło: temp_file8899814792382523382

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tussipect: Wyłacznie kwestia gustu. Jedni lubią domy, drudzy apartamentowce. Jest spora grupa osób, która lubi klimat dużych miast.
W mikroskali sama kojarzę kilku bogoli z mojego miasta, którzy spokojnie mogliby sobie pozwolić na zakup domu z ogrodem, ogrodnika, sprzątaczkę, ale świadomie mieszkają w apartamentowcach, kamienicach itp. Bo ich stać, bo taki mają kaprys, bo mogą. I nie ma tutaj sensu rozkminiać z jakiego powodu.
  • Odpowiedz
@Lowca90: zrobiłeś szlifowanie wylewki? Ja też kupiłem mega droga podłogę (tez klasa select bez słojów ale krótsze deski) i szczerze mówiąc #!$%@? mi to zamontowali. Nie zeszlifowali wylewki, nierówno z płytkami trochę źle wymierzona (1cm listewka przy płytkach zamiast zrobić do płytki), położyli deski przed płytkami w łazience przez co się w korytarzu rozjechały (chociaż po paru latach szczeliny się zamknęły od pracowania drewna). Jak robisz to dobrze to szacun
  • Odpowiedz
@Lowca90: kilka lat sprzedawałem podłogi i ile ja się naszukałem desek bez sęków dla bogaczy. Przecież te znienawidzone przez nich sęki to największy urok drewnianej podłogi. Jak u siebie robiłem to brałem jak najbardziej rustykalną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@poverps nie wiem co niektórzy ludzie mają z sękami. Kilka lat temu w Konstancinie do zwrotu poszło po przebraniu ponad 350 metrów deski bo były sęki szpilkowe XD 7 metrowa deska do zwrotu bo zdrowy sęk 5 milimetrów. Przebieranie, układanie na sucho, przyglądanie się każdej desce po 5 razy. Z drugiej strony płacą to wymagają
  • Odpowiedz