Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś zastanawiał się jak wyglądają podłogi u ludzi bardzo bogatych (wykopowy programista 15k to przy nich biedak) to trzymam ją w rękach. Deska dębowa w klasie super select bez sęków i bieli. Szerokość 25 cm długość od 200 cm do 500 cm. Montuje teraz prawie 300 M2 w jednym z warszawskich apartamentów.

#remontujzwykopem #wykonczenia #budownictwo #budowadomu #nieruchomosci
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Lowca90 - Jeśli ktoś zastanawiał się jak wyglądają podłogi u ludzi bardzo bogatych (w...

źródło: temp_file8899814792382523382

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@kodecss w swoim krótkim życiu widziałem już chyba wszystko i mało który dom czy apartament robi na mnie wrażenie. Jak byłem młodszy to też żal mi dupę ściskał, dziś cieszę się, że mam klientów z takiej półki bo można dobrze zarobić
  • Odpowiedz
Deska dębowa w klasie super select bez sęków i bieli.


@Lowca90: Mnie się akurat mokro zrobiło widząc taką podłogę.
Szybko się pożegnałem z drewnianą podłogę do nowego mieszkania, będę o niej tylko marzył. :(
  • Odpowiedz
@smk666: widzisz, problem w tym że ich stać. Tylko nie mają czasu zajmować się gównoproblemami związanymi z domem, bo w weekend mają zakupy w Mediolanie a nie załatwianie ogrodnika i hydraulika. Nie poczuejsz się lepszy, bo masz chlew na podwórku.
  • Odpowiedz
Jeśli kogoś stać na apartament 300m2 w Warszawie, to stać spokojnie i na dom letniskowy nad morzem i w górach.


@inga: Skąd wiesz, że nie zakredytowany po pachy i #!$%@? czokoszoki ?
  • Odpowiedz
@smk666: Jeśli kogoś stać na apartament 300m2 w Warszawie, to stać spokojnie i na dom letniskowy nad morzem i w górach. Podejrzewam, ze w takim apartamentowcu może mieć też prywatną windę, dostęp do basenu tylko dla mieszkańców i portiera na wejściu.

Myślisz jak biedak.

ps Jeszcze się zapytaj, kto będzie im te duże okna mył :P


@inga: chciałeś dosrać koledze a sam myślisz podobnie xD
prędzej jestem skłonny uwierzyć że te 300m2 to taka meta w mieście, na wypady lub z konieczności, jako
  • Odpowiedz