Wpis z mikrobloga

Kobieta 30-40 lat zalicza ścianę. To zdjęcie pokazuję jak jest w rzeczywistości. Na zdjęciu mężczyźni w wieku ok. 30-40 lat. Mega niezadbani, zakola, łysina, piwny brzuch, szara cera, twarz zmęczona od picia alkoholu. A-----l i p-------y bardzo przyśpiesza starzenie. Ulubionym napojem polaczka jest piwsko które pije przynajmniej 2 razy w tygodniu.

Sciana dotyczy mężczyzn 30-40 latków którzy najgłośniej kwiczą że kobiety w ich wieku są nieaktralcyjne. W komentarzu wklejam zdjęcie jak wyglądają polki po 40-stce. Zadbane, wymalowane, super figura.

Polak po 40 stce: łysy, zakolak, piwny brzuch, smutny wyraz twarzy a do tego agresywny burak z kosmicznym ego który myśli że jest atrakcyjny dla kobiet 10 lat młodszych od niego. Buraki bezwstydne przekonane o tym że są greckimi bogami zaczepiają młode dziewczyny na ulicy myśląc że mają szansę. Ostatnio na ulicy często podchodzą do mnie stare dziady 40-60 lat zapytać się o godzinę lub udają zgubionych i pytają się o drogę. Oczywiście muszą zaczepić młoda, ładną dziewczynę chociaż wokoło niego przechodzi mnóstwo innych mężczyzn i starszych kobiet którzy lepiej orientowaliby się w terenie niż młoda dziewczyna, która nie zna miasta.

Przypomina mi się historia jak kiedyś stary dziad zapytał mnie na którym przystanku ma wysiąść, mnie, młodą, atrakcyjną dziewczynę. Nie zapytał starszej kobiety, statszego chłopa, musiał zapytać młodą piekną dzieczynę. Skąd miałam wiedzieć gdzie jest jego ulicą jak ja do tego miasta przyjechałam na studia miesiac temu? Aby się odczepil powiedziałam żeby wysiadł na jakimś losowym przystanku. Później zaczął drzeć mordę na mnie że źle mu powidziałam. Dobrze tak staremu dziadowi.

Gdzie są ci atrakcyjni faceci 30-40 lat którzy myślą że z wiekiem mają szansę u 20-latek?
Kiedy przechadzam się ulicami w centrum Polskich miast to przystojnego mężczyznę za którym się obejrzę spotkam raz na godzinę, za to ładną kobietę widzę co 5 minut.

Dlaczego podczas meczów operator kamery na pokazuję piękne polki? Dlaczego natalia Siwiec została miss euro? Bo polskie kobiety są piękne a polacy brzydcy. Czy podczas transmisji meczu są ujęcia z kamery na pięknego kibica mistera meczu? Nie ma. Miss euro zostają kobiety.

#zwiazki #tinder #blackpill #redpill #p0lka #mecz #rozowepaski #niebieskiepaski
xena_x - Kobieta 30-40 lat zalicza ścianę. To zdjęcie pokazuję jak jest w rzeczywisto...

źródło: 5d76beb2c5230_o_full (1)

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stare dziady startują do kobiet, które mogłyby być ich córkami czy wnuczkami i nie widzą w tym nic złego


@WyzwolonaPodrozniczka: A co ma być w tym złego, jeśli są w odpowiednim wieku? Jeśli nie będą zainteresowane, to dadzą znać. Może lubią starszych? jeszcze nie wymyślono sposobu na telepatyczne odczytywanie preferencji. Jak się nie zapytasz, to się nie dowiesz.
  • Odpowiedz
@xena_x: SAMA PRAWDA!! DZIEWCZYNY NIE DAWAJCIE POLAKOM!! CO TE BRUDASY MOGĄ WAM ZAOFEROWAĆ OPRÓCZ OBWISŁYCH BRZUCHÓW I PODARTYCH GACI!!
  • Odpowiedz
Kiedy przechadzam się ulicami w centrum Polskich miast to przystojnego mężczyznę za którym się obejrzę spotkam raz na godzinę, za to ładną kobietę widzę co 5 minut.

Wynika to z różnic międzypłciowych w ocenie atrakcyjności. Statystycznie kobiety uważają większość mężczyzn za nieatrakcyjnych, mniejszą część za przeciętnych, a bardzo małą część za atrakcyjnych.

Znana grafika (ocena atrakcyjności na portalach randkowych) to opisująca poniżej.

Jest też statystyka z bumble, gdzie gdy umożliwiono filtrowanie profili
Zardzewialy_Szczur - >Kiedy przechadzam się ulicami w centrum Polskich miast to przys...

źródło: 50d7b601-db67-4942-a8a9-c185eed592d8_910x1198

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 5
Natalia Siwiec została miss euro, bo najważniejsza grupa docelowa to faceci. A faceci nie chcą oglądać facetów tylko futbol, p--o i baby. Gdyby najważniejszą grupą docelową były kobiety to byśmy mieli mistera euro. Faceci w tym wieku wyglądają jak wyglądają bo nie muszą inwestować w wygląd. Teraz kobiety w ich grupie docelowej szukają facetów do związku, z pieniędzmi i osiągnięciami. Wyglądu szukały gdy miały naście lat.
  • Odpowiedz
@xena_x: p---------e, mozesz miec zakola i piwny brzuch i znajdzie się Panna która się Tobą zainteresuje, panny odstrasza z------e szukanie problemów tam gdzie go nie ma. Jak zastanawiasz się nad takimi problemami jak w temacie to mam dla ciebie złą wiadomość.

W swoim życiu największe branie i najlepsze randomowe ruchanie miałem jak byłem w najgorszej formie, wystarczy być błyskotliwym niczy dr house, będa im mięknąć nogi.

Pannom imponuje konkret, inteligencja
  • Odpowiedz
kiedyś stary dziad zapytał mnie na którym przystanku ma wysiąść, mnie, młodą, atrakcyjną dziewczynę.


@xena_x: jak on śmiał śmieć xD

zadbana kobieta po 40 to też jest rzadkość, do tego często się spotyka parki gdzie facet jest zadbany i prowadzi ulańca. Kiedyś takie upokorzenia widywało się tylko u zachodnich sąsiadów... Z resztą wiadomo jak kobiety siebie oceniają, każda piękna i atrakcyjna, chociażby miała krzywe nogi, rozwaloną tarczycę i 10kg nadwagi
  • Odpowiedz
@xena_x: jak zbajtować wykopka na portalu wiikop peel? założyć konto z różowym paskiem napisać coś o brzydkich p0lakach zakolakach z bebzonem co jara fajki i pije alko, w tym samym wpisie napisać o p0lkach co są ładne i pachnące xD Za każdym razem mirasy tak samo dają się prowokować już od lat na tym mizoginistycznym portalu, Elyta internetu, dobre sobie xD
  • Odpowiedz
@xena_x: bo wy oprocz tej urody i szczucia tymi dupskami na kazdym kroku nie macie nic innego do zaoferowania. Wszystko z czego korzystasz lacznie z tym za pomoca czego wyslalas ten wysryw wymyslil facet. Jakby nie facet dalej bys siedziala w jaskini xD
  • Odpowiedz
@xena_x: Przecież jest zupełnie na odwrót. Chyba sama się w takim gronie otaczasz. Wystarczy iść na siłownię i zobaczyć, jak wygląda 35-40 letni facet, a jak 35-40 letnia kobieta. 35 latek by mógł spotykać się z 22 latką, 35 latka może być co najwyżej MILFem na jedną/kilka nocy dla młodego.

Zakola? No sorry, ale temu się nie da zaradzić inaczej niż kosztownym przeszczepem.

Mężczyźni dbają o siebie bardziej niż kobiety,
  • Odpowiedz
Oczywiście muszą zaczepić młoda, ładną dziewczynę

mnie, młodą, atrakcyjną dziewczynę

musiał zapytać młodą piekną dzieczynę


@xena_x: Powtórz sobie to jeszcze z 10 razy i może stanie się prawdą xD
  • Odpowiedz
@xena_x: Jakby Polki były piękne, to nie byłoby tylu brzydkich Polaków. Rozkłada się to +/- według rozkładu normalnego. "Zagraniczni" mężczyźni nie widzą w Polach super piękności, ale wiaderka na nasienie, bezpruderyjne k-wy które ZA DARMO zrobią dla nich wszystko. Pociechę z naszych malinek mają szczególnie dewianci (np. koprofile) dla których Polskie kobiety stanowią przedmiot zaspokojenia ich wypaczonych potrzeb.
Filipinki czy Tajki też mają opinie "ku-ew", ale tam trzeba im zapłacić
  • Odpowiedz